کف کاذب گراویسی

کف کاذب گراویسی یک اختراع ثبت شده ومحصول انحصاری شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار است.

کف کاذب گراویسی چیست؟

محصولی منحصر به فرد که حاصل 17 سال تلاش و بررسی درخصوص انواع کف کاذب توسط گروه تحقیق و توسعه شرکت نوآوران طراحی و تولید گردیده است.

کف کاذب گراویسی محصول انحصاری و دارای پرونده ثبت اختراع در سازمان ثبت اختراعات میباشد، بنابراین هرگونه کپی برداری و تولید این محصول با هر عنوان خلاف قوانین کشور میباشد و مورد پیگرد قرار خواهد گرفت.

محصول محدودیت های موجود در کف کاذب های قبلی را مرتفع نموده است.

 

ویژگی های کف کاذب گراویسی

  • قابل اجرا در محیط های کاملا مرطوب و یا کاملا خشک
  • دارای پوشش مقاوم در برابر تردد
  • قابل تولید با مقاومت های مختلف
  • قابل تولید در ابعاد و ضخامت های مختلف

 

کف کاذب گراویسی در چه مکانهایی قابل استفاده میباشد؟

با توجه به ویژگی های مختلف و متنوع با توجه به درخواست مشتری و نیاز محیط مورد نظر میتوان از این مدل کف کاذب در محیطهایی همچون اتاق سرور- اتاق برق- اتاق کنترل تولید- اتاق تمیز- سالن های همایش و کنفرانس- سالن های اداری- خطوط تولید که با آب کار میکند و هرجایی که نیاز به اجرای کف کاذب داشته باشد استفاده کرد.

 روکش های مقاوم کف کاذب گراویسی مناسبترین روکش جهت محیط های صنعتی بوده و حرکت چرخ دستی ها و چرخهای صندلی حتی در طولانی مدت بر روی آن تاثیر منفی نخواهد داشت.

محیط هایی که با مواد اسیدی و شیمیایی در ارتباط هستند میتوانند با خیالی آسوده از این محصول استفاده کننند .

کف کاذب نوآوران با اتکا با نوآوری و برقراری ارتباطی پایدار با مشتریان خود هر روز برای خلق ایده ایی جدید تلاش خواهد کرد.

 مفتخریم  کالایی را تولید کرده ایم که لایق حمایت  کمپین  بزرگ #حمایت_از_کالای_ایرانی باشد.

 

نصب کف کاذب گراویسی

تیم اجرایی شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار جهت ارائه خدمات هر چه بهتر و حفظ کیفیت محصول اقدام به نصب حرفه ایی کف کاذب گراویسی در سراسر کشور نموده است تا علاوه بر تولید محصول با کیفیت نصبی کاملا اصولی و مطابق با استاندارد را ارائه نماید.

جهت جلوگیری از هرگونه سوء استفاده و افزایش قیمت بی رویه این محصول شرکت نوآوران از یک متر تا هر متراژی را  که مشتریان نیاز داشته باشند را بصورت کاملا مستقیم  ارائه خواهد نمود.

نکته: لطفا در صورتی که فرد یا شرکتی ادعای تولید این محصول را مطرح نمود مراتب را با شماره ی مستقیم 09900190083 به واحد بازرسی شرکت اطلاع دهید.

 

کف کاذب نوآوران ، یک برند با کیفیت