اگر به تازگی قصد دارید از سیستم کف کاذب استفاده کنید، می توانید اطلاعات کامل در این مقاله تخصصی را مطالعه کنید یا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را در تمام زمینه‌ها راهنمایی کنند. در صورتی که شناخت کافی دارید، می توانید با دریافت مشاوره و بررسی فنی مدل مورد نظر خود، مناسبترین مدل را انتخاب فرمایید. سبد کف کاذب نوآوران شامل باکیفیت‌‌ ترین محصولات است و بهترین پشتیبانی بعد از خرید را شامل می شود. هم اکنون می توانید جهت دریافت کاتالوگ محصولات و یا دریافت قیمت مدل های مختلف با ما تماس بگیرید.09900190083مشاوران شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار در کنار شما هستند.

در این مقاله تخصصی می توانید مواردی همچون بررسی فنی انواع مدل محصولات از نظر جنس کفپوش ،معایب و مزایا  و نحوه‌ی نصب سیستم کف کاذب را مشاهده و مطالعه فرمایید.

کف کاذب نوآوران ،یک برند با کیفیت

شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار

خلاق،متخصص،پاسخگو

مخترع جدیدترین نسل کف کاذب در دنیا.

تولید کننده  و مجری کف کاذب صنعت نفت ،پتروشیمی ، فولاد ، مکانهای اداری ، تجاری و مسکونی.

مشاوره تخصصی در خصوص پروژه های مختلف کف کاذب با کاربری های مختلف. دارای گواهینامه های بین‌المللی در خصوص تولید و خدمات پس از فروش.

ISO9001-ISO18001-ISO14001-IMS

کف-کاذب-نوآوران-یک-برند-با-کیفیت-ایرانی

کف کاذب چیست؟

سازه جدیدی است که با استفاده از تجهیزات مختلف در ارتفاعی بالاتر از کف اصلی ایجاد ،و فضایی پنهان و مناسب برای عبور تجهیزات،کابل های برق و تاسیسات (،سیستم تهویه هوا،سیستم گرمایشی و سرمایشی،کابل کشی ،تشخیص آتش و امنیت) را بوجود می آورد.

این محصول یک ساختار خود ایستا با قابلیت جمع آوری و ایجاد تغییرات در کمترین زمان ممکن است. این محصول نیاز های مختلفی از جمله، ایجاد تفاوت سطح با کمترین وزن ممکن را پاسخ می دهد. کف کاذب راه حل های مختلفی را برای مصرف کننده بوجود می آورد. هر روزه به تعداد مصرف کننده‌گان این محصول ارزشمند افزوده می شود و رفته رفته شناخت کافی و درست از این محصول بوجود می آید.

کف کاذب
کف کاذب فولادی توپر

ساختار کف کاذب

این محصول با بکار گیری قطعات مختلف ایجاد می شود. قطعات این ساختار با هدف افزایش پایداری در برابر تنش های وارده و افزایش کار‌ آیی و زیبایی در کنار یکدیگر قرار می گیرند. یک سیستم کف سازی کاذب از دو قسمت کلی تشکیل می گردد.

1-سیستم زیر سازی :

این سیستم با بکار گیری قطعات مختلف علاوه بر ایجاد تفاوت سطح مقاومت های مختلف را بوجود می آورد.

کفشک،میله رابط ( ایجاد کننده‌ی ارتفاع مورد نظر)کلاهک و استرینگر با پیچ های اتصال قطعات سیستم زیر سازی را تشکیل می دهند.

2-پنل رویی:

پنل یا پرکننده یکی از اصلی‌ترین قطعات سیستم کف کاذب می باشد. پوشش نهایی با روکشهای مختلف تولید می شود.

تاریخچه کف کاذب

کف کاذب تاریخچه‌ای قدیمی دارد که به دوران باستان و سرزمین روم باز می گردد. ماجرا از جایی شروع شد که وقتی رومیان پس از کارهای روزمره سخت و طاقت فرسا به محل زندگی خود باز می گشتند ترجیح می دادند زمان باقی مانده تا روز کاری بعد را به استراحت – بازی –ورزش – ماساژ و حمام کردن در محیطی گرم بگذرانند.

کف کاذب در دوران باستان

در آن دوران

رستوران‌ها و مراکز ورزشی و حمام های عمومی و بزم شبانه بسیار مورد توجه بود ،صاحبان این مراکز تمام تلاش خود را می کردند تا از جدید‌ترین راه کارها جهت جلب توجه مشتریان استفاده نمایند.

کف کاذب باستان

سیستم گرمایش از کف

مردان رومی پس از یک روز کاری سخت برای دو یا سه ساعت از وقت خود را در مراکزی مانند مجتمع خدماتی و رفاهی می گذراندند. در این مراکز همه‌ی امکانات فراهم بود، بازی ،ورزش ،اتاقهای ماساژ،رستوران و البته حمام‌هایی مدرن و آرامش دهنده !!

کف کاذب باستان
در قرن ۲ میلادی چه اتفاقی افتاد؟

در قرن ۲ میلادی حمام های عمومی جهت گرم کردن کف حمام اولین سیستم های کف-کاذب را بوجود آوردند.این خلاقیت و نوآوری با استقبال فراوان رومیان روبرو شد .

البته بررسی‌ها نشان می دهد در دوران هخامنشیان و اطراف کاخ تخت جمشید نیز از این راه کار جهت پوشش دادن کانالهای آب و سقف راهروهای مخفی استفاده شده است.

کشورهایی مانند آمریکا و آلمان از این راه کار باستانی بهترین استفاده را نمودن. طراحی و ایجاد مدل های متنوع این محصول را بسیار کاربردی تر جلوه دادند.

در حال حاضر در کشورهایی مانند ترکیه،روسیه و چین این محصول بیشترین کاربردها را دارد و بعنوان یک متریال ساختمانی شناخته شده مورد استفاده قرار می گیرد.

این شناخت هر روزه روبه پیشرفت است، بطوریکه در حال حاضر در سراسر دنیا وبا کاربری های مختلف از این محصول ارزشمند استفاده می گردد و امکانات و دسترسی های وسیع تری را در اختیار انسان قرار داده است.