اگر به تازگی قصد دارید از سیستم کف کاذب استفاده کنید، می توانید اطلاعات کامل در این مقاله تخصصی را مطالعه کنید یا با مشاوران ما تماس بگیرید تا شما را در تمام زمینه‌ها راهنمایی کنند. در صورتی که شناخت کافی دارید، می توانید با دریافت مشاوره و بررسی فنی مدل مورد نظر خود، مناسبترین مدل را انتخاب فرمایید. سبد کف کاذب نوآوران شامل باکیفیت‌‌ ترین محصولات است و بهترین پشتیبانی بعد از خرید را شامل می شود. هم اکنون می توانید جهت دریافت کاتالوگ محصولات و یا دریافت قیمت مدل های مختلف با ما تماس بگیرید.09900190083مشاوران شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار در کنار شما هستند.

در این مقاله تخصصی می توانید مواردی همچون بررسی فنی انواع مدل محصولات از نظر جنس کفپوش ،معایب و مزایا  و نحوه‌ی نصب سیستم کف کاذب را مشاهده و مطالعه فرمایید.

کف کاذب نوآوران ،یک برند با کیفیت

شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار

خلاق،متخصص،پاسخگو

مخترع جدیدترین نسل کف کاذب در دنیا.

تولید کننده  و مجری کف کاذب صنعت نفت ،پتروشیمی ، فولاد ، مکانهای اداری ، تجاری و مسکونی.

مشاوره تخصصی در خصوص پروژه های مختلف کف کاذب با کاربری های مختلف. دارای گواهینامه های بین‌المللی در خصوص تولید و خدمات پس از فروش.

ISO9001-ISO18001-ISO14001-IMS

کف-کاذب-نوآوران-یک-برند-با-کیفیت-ایرانی

کف کاذب چیست؟

سازه جدیدی است که با استفاده از تجهیزات مختلف در ارتفاعی بالاتر از کف اصلی ایجاد ،و فضایی پنهان و مناسب برای عبور تجهیزات،کابل های برق و تاسیسات (،سیستم تهویه هوا،سیستم گرمایشی و سرمایشی،کابل کشی ،تشخیص آتش و امنیت) را بوجود می آورد.

این محصول یک ساختار خود ایستا با قابلیت جمع آوری و ایجاد تغییرات در کمترین زمان ممکن است. این محصول نیاز های مختلفی از جمله، ایجاد تفاوت سطح با کمترین وزن ممکن را پاسخ می دهد. کف کاذب راه حل های مختلفی را برای مصرف کننده بوجود می آورد. هر روزه به تعداد مصرف کننده‌گان این محصول ارزشمند افزوده می شود و رفته رفته شناخت کافی و درست از این محصول بوجود می آید.

کف کاذب
کف کاذب فولادی توپر