کف کاذب سنگی raised stone floor یا همان کف کاذب سنگ: با توجه به اهمیت وزن تمام شده ساختمان و سبک سازی آن امروزه از تجهیزات و مصالح مدرن استفاده زیادی می شود. علاوه براین موضوع زیبایی ظاهری ساختمان نیز بسیار اهمیت دارد. کف کاذب از جمله تجهیزاتی است که به دلیل مزایای بالا کاربرد زیادی دارد. کف کاذب در انواع متفاوتی تولید می شود. کف کاذب سنگی یکی از مدل های پر طرفدار در بین کف های کاذب می باشد. در این مقاله شما را با کف کاذب سنگی و مزایای آن آشنا می کنیم با ما همراه باشید.

کف کاذب سنگ چیست؟

در ساختار کف کاذب سنگی ترکیب گرانیت و یا سنگ به کار می رود. تایل های این مدل  کف کاذب  به جای آلومینیوم و فولاد و …. از سنگ طبیعی مانند؛ مرمر، گرانیت و تراونتن یا از سنگ مصنوعی می باشند. به دلیل مقاومت بالا در برابر تردد این محصول مناسب برای امکان شلوغ و پر رفت و آمد می باشد. کف کاذب سنگی از اجزایی مانند؛ پنل، پایه، استیرینگر، میله رابط، کلاهک یا کفشک، پیچ و مهره تشکیل می شود. پنل های سنگی روی شبکه های مشبک زیر ثابت می شوند.

ساختار کف کاذب سنگی:

این محصول در قسمت بالایی و فوقانی از جنس سنگ می باشد. و در قسمت وسط و میانه پنل از ورقهای M.D.F فشرده با کیفیت بالا استفاده می شود.  در بخش تحتانی پنل ها  ورق آلومینیومی به کار می رود. و اطراف پنل ها را زهوار از جنس پلاستیک قرار می دهند. زهوار علاوه بر اینکه زیبایی و یکنواختی در سطح ایجاد می کند منافظ بین پنل را می پوشاند و مانع عبور گرد و غبار نیز می شوند. و از لرزش سنگ در اثر ضربه جلوگیری می کنند. این تایلها بر روی زیر سازی که با استفاده از پایه، میله، رابط،  استیرینگر، کلاهک یا کفشک و پیچ و مهره ثابت می شوند.

مزایای کف کاذب سنگی:

زیبایی و تنوع در طرح و رنگ.

نصب آسان و سریع.

ایجاد فضای مناسب در زیر پنلها

عبور تاسیسات و کابل کشی ها از زیر پنل ها.

کاهش وزن تمام شده ساختمان به دلیل حذف کردن پوکه و مصالح.

یکنواخت نمودن سطح در صورت وجود ایراد ظاهری.

قابلیت نصب در سطوح شیبدار.

مقاوم در برابر دما و حرارت بالا.

آنتی استاتیک و ضد الکتریسیته ساکن.

قابلیت نصب دریچه و کلید بر روی پنل.

تعویض راحت پنل در صورت نیاز.

قابلیت تنظیم ارتفاع.

قابلیت رگلاژ آسان.

کاربرد کف کاذب سنگی:

این محصول در برابر آتش سوزی مقاوم می باشد و مناسب برای اتاق اتاق سرور و مراکز داده، اتاق کنترل، اتاق برق می باشد. همچنین پشت بام و فضای سبز،سازمانها و اداره ها، مناطق مسکونی، مراکز خرید و فروشگاهها، بیمارستان و آزمایشگاهها، و … استفاده می شود. این محصول به دلیل زیبایی و حفظ کیفیت با گذشت زمان در مناطق مسکونی نیز بسیار کاربرد دارد. به دلیل اینکه سنگ آب را به راحتی به سطوح زیرین خود منتقل می کند. این مدل کف کاذب در مکانهایی مانند پشت بام، بالکن، حیاط نیز قابل استفاده می باشد.

شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار تولید کننده انواع کف کاذب آماده مشاوره و همکاری با شما می باش

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کف کاذب سنگ اینجا کلیک کنید.

با لبخند پاسخگوی شما هستیم.