کف کاذب فولادی

کف کاذب فولادی محصولی است که با فناوری کشش ورق های روغنی و با بکار گیری قالب های مختلف تولید میگردد. بنابر نیاز مصرف کننده با پو ششهای مختلفی پوشش داده میشود.

کف فولادی در مدلهای مختلف توخالی و تو پر تولید میشود که بنابر مدل محصول بین 10 الی 15 ایستگاه تولید را پشت سر میگذارد. همکنون شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار این محصول را در مدلهای و طرح های متنوع تولید ودر اختیار شما مصرف کننده گان محترم قرار میدهد.محصولات تولیدی کف کاذب نوآوران هموراه بر اساس استانداردهای بین المللی تولید میگردد.

انواع کف کاذب فولادی نوآوران

چگونه کف کاذب را ثبت سفارش کنیم؟

جهت ثبت سفارش کف کاذب مورد نیاز خود می توانید از دو روش استفاده کنید:

1: تماس مستقیم با واحد فروش کف کاذب نوآوران بصورت شبانه روزی و هر روز هفته 09900190083

2: تکمیل فرم ثبت سفارش روبرو. با تکمیل این فرم درخواست شما در سیستم فروش متمرکز کارخانه کف کاذب نوآوران ثبت می شود و همکاران ما در اسرع وقت اطلاعات کامل و پیش فاکتور کف کاذب مورد نظر را برای شما ارسال می کنند. فقط کافی است اطلاعات را وارد و دکمه ثبت وارسال درخواست را بزنید.

بعد از تکمیل اطلاعات فوق و کلیک برروی دکمه ثبت وارسال درخواست ،اطلاعات شما در سیستم متمرکز فروش ثبت می گردد و همکاران ما در کمترین زمان پاسخ را برای شما ارسال می کنند.

دسته بندی کلی سیستم های فولادی:

این محصول در دو دسته کلی بنام کف کاذب فولادی توپر و  توخالی تولید میگردد. این دو دسته از محصول از نظر قالب وشکل ظاهری کاملا به یکدیگر شبیه هستند ولیکن از نظر فنی و وزنی کاملا با یکدیگر تفاوت دارند.

کف کاذب فولادی توپر

این مدل از کف کاذب با استفاده از دستگاه اتوماتیک پر کننده با استفاده از بتن پودر سیمان بصورت یک نواخت پر میگردد. کف کاذب توپر با بکارگیری پودرسیمان ، رزین های  آلومینا – پلی اتیلن و فرموله و بصورت کاملا یکنواخت پر میگردد.

پرکردن پنل کف کاذب توپر علاوه بر افزایش مقاومت پنل در برابر فشار های وارده باعث افزایش وزن پنل نیز میگردد و این امر پایداری بهتری رابرای کل ساختار فراهم خواهد کرد.

کف کاذب نواروان با کیفیت

کف کاذب توخالی

کف کاذب فولادی توخالی بعد از طی کردن مراحل پرس کاری و جوش ، از خط رنگ و روکش عبور میکند و مراحل پر کردن از ایستگاه تولید آن کسر میگردد و جهت عرضه به بازار بسته بندی میشود. در این مدل ضخامت ورقهای بکار گیری شده جهت افزایش وتامین مقاومت مورد نظر کمی بالاتر از مدل فولادی توپر میباشد و به همین علت عموما از نظر قیمت با کف کاذب  توپر یکسان میباشد.

جنس ورق های کف کاذب مدل فولادی:

کف فولادی با استفاده از ورقst14  st12 و  تولید میگردد.ورق های sd14 ,12 به ورق های نورد سرد یاCold rolled Steel نیز معروف هستند.

 کف کاذب فولادی چگونه تولید میشود؟

این مدل از کف کاذب با گذر از دستگاهای پرس سنگین – خط جوش- دستگاه پرکننده ی اتوماتیک – خط ویبره- خط رنگ الکترواستاتیک و خط روکش تولید میگردد.فرم دهی ورق زیرین کف کاذب از اهمیت بالایی برخوردار است . چنانچه قالب فرم دهی و نوع ورق از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد، سطح زیرین در نقاطی خاص دچار پاره گی میگردد.  کیفیت فرم دهی و شکل ظاهری محصول از نظر فرورفتگی و برجستگی ها نقش بسیار مهمی را در افزایش مقاومت این محصول ایفا میکند. کف کاذب نوآوران با در نظر گرفتن تمامی این نکات طراحی و تولید میگردد.

کف کاذب فولادی نواوران در اتاق سرور

جهت انتخاب تولید کننده کف کاذب فولادی نیاز به راهنمایی بیشتر دارید؟

مقاله انتخاب بهترین تولید کننده کف کاذب فولادی: راهنمای جامع را مطالعه فرمایید.

انواع روکش کف کاذب  توپر و توخالی در دسته مدلهای فولادی:

 فولادی با روکش سرامیک

کف کاذب با روکش موکت

کف کاذب با روکش کفپوش HPL

کف کاذب با روکش کفپوش PVC

کف کاذب بدون روکش گوشه قفلدار

کف کاذب با روکش اپوکسی

چرا پشت پنل کف فولادی فرورفتگی های کروی دارد؟

یکی از مهمترین نکاتی که باید در تولید کف کاذب مد نظر قرار بگیرد ، مقاومت محصول میباشد.مقاومت سیستم کف کاذب به دو صورت مورد توجه قرار میگیرد:

1.مقاومت بصورت تحمل فشار نقطه ایی

2.مقاومت بصورت تحمل فشار گسترده

همواره باید در نظر داشت میزان تردد و فشار های وارده بر سیستم کف کاذب ، امنیت کاربر را تحت تاثیر قرار میدهد.این محصول میتواند در محیط های گوناگون با کاربرهای متفاوت مورد استفاده قرار بگیرد.بنابراین پشت پنل فولادی فرورفتگی های کروی شکلی وجود دارد تا مقاومت مناسب را ایجاد نماید.

برش داخلی کف کاذب نوآوران

زیرسازی کف کاذب

زیرسازی به کار رفته در کف کاذب فولادی توپر از جنس فولاد  با پوشش آبکاری می باشد. قابلیت اجرا از ارتفاع ۱۵ سانتیمتر تا ۱۲۰ سانتیمتر به صورت استاندارد را دارا است . لذا در صورتی که نیاز به ارتفاع بیشتر باشد با توجه به ارتفاع مورد نظر سیستم زیرسازی جدید با در نظر گرفتن مقاومت و فشار مورد نظر طراحی و اجرا می گردد . با توجه به کاربرد و خصوصیات جغرافیایی کفپوش های H.P.L ضد خش و آنتی استاتیک به عنوان پوشش نهایی روی پنل اصلی نصب می گردد. ضخامت کفپوشهای به کار گرفته شده از نه دهم میلیمتر تا یک و شش دهم میلیمتر در نظر گرفته می شود . کف کاذب توپر نوآوران دارای تحمل بار نهایی بالا و قابلیت بارگذاری زنده می باشد . این محصول شرکت نوآوران همچنین ایده آل برای مکان های اداری و صنعتی با قابلیت تحمل وزن بالا است.

پایه کف کاذب نوآوران

روکش های مختلف کف کاذب فولادی توپر شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار

روکش های p.v.c  این مدل از روکش ها در  تنوع رنگهای مختلف و با قابلیت ها و مقاومت های مختلف ارائه  می گردد.

کفپوش p.v.c  مقاوم در برابر الکتریسیته ساکن آنتی استاتیک

کفپوش های p.v.c  کانداکتیو

کفپوش معمولی

کفپوش H.P.L

پر مصرفترین طرح های روکش کف کاذب

کفپوش HPL چیست؟

H.P.L مخفف کلمه High Pressure Laminate  است. H.P.L متشکل از لایه گرافت می‌باشد که این لایه ها   در زمان تولید  به رزینهای ترموس آغشته می‌شود و تحت تاثیر فشار بالا و دما تبدیل به یک ورق یکپارچه می گردد . دوام رزین های مصرفی و میزان فشار همراه با دما در زمان تولید کفپوش های H.P.L پیوند ای پایدار و برگشت ناپذیر را به وجود می آورد. ترکیب دیگر مانند لایه های سلولزی و رزین های فنولیک به کار گرفته می شود . در دمای بالای ۱۸۰ درجه سانتیگراد و فشار بالا  ی ۸۰ بار تبدیل به ورق های یکپارچه می شود.در نهایت پوششهای لایه رویی و رزین های مقاوم در برابر خط و خش به آن اضافه شده و کفپوش H.P.L با ویژگی های منحصر به فردش به دست می آید.

پنل های خروجی هوا کف کاذب

این مدل پنل های کف کاذب بر اساس نیاز پروژه با خروجی های مختلف تولید و در مسیرهای سالن های سرد و گرم نصب می گردد . چنانچه نیاز به پرتاب هوای سرد و یا ایجاد مکش وجود داشته باشد می توان از فن های متناسب با ابعاد و قدرت مورد نیاز را روی پنل های پانچ دار نصب کرد.

کف کاذب سوراخدار

نکات قبل از نصب کف کاذب

لطفاً جهت سهولت و سرعت در اجرا  موارد ذیل را بررسی و در صورت نیاز با مشاوران فنی شرکت تماس حاصل فرمایید.

  • نظافت محیط مورد نظر
  • بررسی ابعاد محیط با توجه به ابعاد کف کاذب
  • بررسی ارتفاع تمام شده قبل از اجرای کف کاذب
  • بررسی همخوانی ارتفاع تمام شده با جهت حرکت درب های بازشو
  • جهت نصب تجهیزات در کنار کف کاذب از استراکچرهای مجزا و مقاوم استفاده کنید.
نصب کف کاذب

STEEL ACCESS FLOOR SYSTEM

سیستم کف کاذب فولادی یکی از پرکاربرد ترین مدلهای کف کاذب میباشد.

قیمت مناسب

تحمل وزن و فشار های وارده بالا

کیفیت بالا

مقاومت در برابر حریق

مواردی هستند که این مدل  را  پرکاربرد تراز سایر مدلهای کف کاذب در دنیا کرده است.

Your Content Goes Here

کف کاذب  نوآوران با قابلیت نصب انواع روکشها از جمله:

سیستم فولادی با کفپوش معمولی (H.P.L)

سیستم فولادی انتی استاتیک (H.P.L)

سیستم فولادی با کفپوشمعمولی (PVC)

سیستم فولادی با کفپوش انتی استاتیک (PVC)

سیستم فولادی با  روکش موکت

سیستم فولادی بدون کفپوش و با پوشش رنگ الکترواستاتیک

سیستم فولادی با کفپوش اپوکسی معمولی واپوکسی انتی استاتیک تولید میگردد.

 کف کاذب فولادی نوآوران

کف کاذب  توپر مناسب برای ایجاد استانداردهای صنعتی و با استفاده از به روزترین دانش تولید کف کاذب طراحی و تولید می گردد. این محصول توسط ورق های فلزی و با دستگاه های جوش نقطه ای مونتاژ می گردد. سپس با بتن پودر سیمان فرموله می گردد .و با فشار و به آرامی به صورت یکنواخت پر می‌شود. و نهایتاً با رنگ الکترواستاتیک پوشش داده می‌شود.

قابلیت  های کف کاذب فولادی

جابجایی  پنل های کف کاذب با سهولت

دسترسی به تاسیسات

قابلیت نصب سیستم کف کاذب  نوآوران در ارتفاع های مختلف

کاربرد کف کاذب فولادی Steel raised floor:

اتاق سرور.

اتاق کنترل.

اتاق برق.

سالن اجتماعات.

بیمارستان و آزمایشگاه.

کارخانجات مراکز صنعتی.

مراکز مخابراتی.

سازمان ها و اداره ها.

اجزای تشکیل دهنده کف کاذب فولادی:

کف کاذب از تایل، پایه، استیرینگر، کلاهک، کفشک، میله رابط، پیچ و مهره، و… تشکیل شده است. و با استفاده از این موارد زیر سازی انجام و در نهایت پنل ها روی آن ثابت می شوند.

تایل:

تایل یا همان پنل جزء اصلی ترین قسمتهای کف کاذب محسوب می گردد. جنس پنل ها با توجه به نوع کاربرد و محل نصب متفاوت می باشد.. پس از اتمام مرحله نصب فقط پنل ها دیده می شوند که سطح را به

صورت یکنواخت و هماهنگ می پوشانند. دراین مدل از  کف کاذب  برای پوشش نهایی پنل پوشش  HPL، PVC، موکت، سرامیک و.. استفاده می گردد. پنل ها به راحتی پس از نصب با استفاده از مکنده کف کاذب

جا به جا می شوند. و در صورت آسیب به هر یک از پنل ها به آسانی قابل تعویض می باشند. اطراف پنل ها  زهوار قرار می گیرد که علاوه بر زیبایی و یکنواختی اطراف پنل منافذ را پر کرده و مانع عبور گرد و غبار به

فضای زیر کف کاذب می شوند.

پایه کف کاذب:

پایه های کف کاذب فولادی از جنس فولاد آبکاری شده می باشند و قابلیت تنظیم ارتفاع مناسب را دارند. پایه ها به راحتی به وسیله پیچ و مهره قابل رگلاژ می باشند. فضای ایجاد شده در زیر پنل به وسیله پایه ها

شکل می گیرد. این فضا محل مناسبی برای عبور کلیه تاسیسات و کابلها و نصب سیستم گرمایشی و سرمایشی می باشد. این فضا علاوه بر زیبایی و نظم محیط باعث می شود دسترسی آسان و سریع به

تجهیزات و تاسیسات داشته باشید و در صورت نیاز به تعمیر و یا تعویض دیگر لازم نیست تمام سطح کف ساختمان را تخریب کنید. کف کاذب به راحتی روی تمام تاسیسات را می پوشاند و از هر گونه آسیب سهوی

یا عمدی جلوگیری می کند.

استیرینگر کف کاذب:

این قطعه همان خط کش است که در زیز سازی استفاده می شود. با استفاده از استیرینگر فضای مشبکی 60*60 در زیر پنل ایجاد می کنند که تایل ها روی آن ثابت می شوند و از حرکت آنها جلوگیری می کند. اگر

از استیرینگر در زیر سازی کف کاذب استفاده نشود به مرور تایلها حرکت می کنند و از یکدیگر فاصله می گیرند. استیرینگر دارای فو م هایی هستند که آکوستیک می باشند و از صدا و لرزش پنل جلوگیری می کنند و

افراد هنگام تردد روی کف احساس نمی کنند فضای زیر پاها خالی است. اگر به هر دلیلی پنل ها بعد از نصب حرکت کنند این فو به دلیل اینکه مشکی است باعث می شود فاصله ایجاد شده به چشمنیاید. این

قطعه فولادی با روکش گالوانیزه سرد و با ضخامت بیش از 12 میکرون و از پروفیل هایی به شکل چهار گوش بعد از مرحله  برش و پانچ و سوراخ کاری تولید می شوند. بعضی از  استرینگرها دو سوراخ در دو

طرف  دارند که به دلیل عملیات مونتاژ سریع و بالا بردن دقت نصب روی استرینگر ها در نظر گرفته می شوند. شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار تولید کننده انواع کف کاذب فولادی آماده مشاوره و همکاری با شما می

باشد.

با ما تماس بگیرید09900190083 با لبخند پاسخگوی شما هستیم…  جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این محصول و سایر محصولات کف کاذب نوآوران کیان ارتباط پایدار با مشاوران

توانمند ما تماس بگیرید. با لبخند پاسخگوی شما هستیم….