کف کاذب فولادی

محصولی است که با فناوری کشش ورق های روغنی و با بکار گیری قالب های مختلف تولید میگردد. وبنابر نیاز مصرف کننده با پو ششهای مختلفی پوشش داده میشود.کف کاذب فولادی در مدلهای مختلف توخالی وتو پر تولید میشود که بنابر مدل محصول بین 10 الی 15 ایستگاه تولید را پشت سر میگذارد. همکنون شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار این محصول را در مدلهای وطرح های متنوع تولید ودر اختیار شما مصرف کننده گان محترم قرار میدهد.محصولات تولیدی کف کاذب نوآوران هموراه بر اساس استانداردهای بین المللی تولید میگردد.

کف کاذب فولادی

دسته بندی کلی سیستم های فولادی:

این محصول در دو دسته کلی بنام کف کاذب فولادی توپر وکف کاذب فولادی توخالی تولید میگردد. این دو دسته از محصول از نظر قالب وشکل ظاهری کاملا به یکدیگر شبیه هستند ولیکن از نظر فنی و وزنی کاملا با یکدیگر تفاوت دارند.

کف کاذب فولادی توپر

این مدل از کف کاذب با استفاده از دستگاه اتوماتیک پر کننده با استفاده از بتن پودر سیمان بصورت یک نواخت پر میگردد. کف کاذب توپر با بکارگیری پودرسیمان ، رزین های  آلومینا – پلی اتیلن و فرموله و بصورت کاملا یکنواخت پر میگردد.

پرکردن پنل کف کاذب فولادی علاوه بر افزایش مقاومت پنل در برابر فشار های وارده باعث افزایش وزن پنل نیز میگردد واین امر پایداری بهتری رابرای کل ساختار فراهم خواهد کرد.

کف کاذب فولادی نواروان با کیفیت

کف کاذب توخالی

این مدل از کف کاذب بعد از طی کردن مراحل پرس کاری و جوش ، از خط رنگ و روکش عبور میکند و مراحل پر کردن از ایستگاه تولید آن کسر میگردد و جهت عرضه به بازار بسته بندی میشود. در این مدل ضخامت ورقهای بکار گیری شده جهت افزایش وتامین مقاومت مورد نظر کمی بالاتر از مدل فولادی توپر میباشد و به همین علت عموما از نظر قیمت با کف کاذب فولادی توپر یکسان میباشد.

جنس ورق های کف کاذب مدل فولادی:

کف فولادی با استفاده از ورقst14  st12 و  تولید میگردد.ورق های sd14 ,12 به ورق های نورد سرد یاCold rolled Steel نیز معروف هستند.

 کف کاذب فولادی چگونه تولید میشود؟

این مدل از کف کاذب با گذر از دستگاهای پرس سنگین – خط جوش- دستگاه پرکننده ی اتوماتیک – خط ویبره- خط رنگ الکترواستاتیک و خط روکش تولید میگردد.فرم دهی ورق زیرین کف کاذب فولادی از اهمیت بالایی برخوردار است . چنانچه قالب فرم دهی و نوع ورق از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد، سطح زیرین در نقاطی خاص دچار پاره گی میگردد.  کیفیت فرم دهی و شکل ظاهری محصول از نظر فرورفتگی و برجستگی ها نقش بسیار مهمی را در افزایش مقاومت این محصول ایفا میکند. کف کاذب فولادی نوآوران با در نظر گرفتن تمامی این نکات طراحی وتولید میگردد.