کف کاذب فولادی

کف کاذب فولادی

محصولی است که با فناوری کشش ورق های روغنی و با بکار گیری قالب های مختلف تولید میگردد. وبنابر نیاز مصرف کننده با پو ششهای مختلفی پوشش داده میشود.کف کاذب فولادی در مدلهای مختلف توخالی وتو پر تولید میشود که بنابر مدل محصول بین 10 الی 15 ایستگاه تولید را پشت سر میگذارد. همکنون شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار این محصول را در مدلهای وطرح های متنوع تولید ودر اختیار شما مصرف کننده گان محترم قرار میدهد.محصولات تولیدی کف کاذب نوآوران هموراه بر اساس استانداردهای بین المللی تولید میگردد.

کف کاذب فولادی

دسته بندی کلی سیستم های فولادی:

این محصول در دو دسته کلی بنام کف کاذب فولادی توپر وکف کاذب فولادی توخالی تولید میگردد. این دو دسته از محصول از نظر قالب وشکل ظاهری کاملا به یکدیگر شبیه هستند ولیکن از نظر فنی و وزنی کاملا با یکدیگر تفاوت دارند.

کف کاذب فولادی توپر

این مدل از کف کاذب با استفاده از دستگاه اتوماتیک پر کننده با استفاده از بتن پودر سیمان بصورت یک نواخت پر میگردد. کف کاذب توپر با بکارگیری پودرسیمان ، رزین های  آلومینا – پلی اتیلن و فرموله و بصورت کاملا یکنواخت پر میگردد.

پرکردن پنل کف کاذب فولادی علاوه بر افزایش مقاومت پنل در برابر فشار های وارده باعث افزایش وزن پنل نیز میگردد واین امر پایداری بهتری رابرای کل ساختار فراهم خواهد کرد.

کف کاذب فولادی نواروان با کیفیت

کف کاذب توخالی

این مدل از کف کاذب بعد از طی کردن مراحل پرس کاری و جوش ، از خط رنگ و روکش عبور میکند و مراحل پر کردن از ایستگاه تولید آن کسر میگردد و جهت عرضه به بازار بسته بندی میشود. در این مدل ضخامت ورقهای بکار گیری شده جهت افزایش وتامین مقاومت مورد نظر کمی بالاتر از مدل فولادی توپر میباشد و به همین علت عموما از نظر قیمت با کف کاذب فولادی توپر یکسان میباشد.

جنس ورق های کف کاذب مدل فولادی:

کف فولادی با استفاده از ورقst14  st12 و  تولید میگردد.ورق های sd14 ,12 به ورق های نورد سرد یاCold rolled Steel نیز معروف هستند.

 کف کاذب فولادی چگونه تولید میشود؟

این مدل از کف کاذب با گذر از دستگاهای پرس سنگین – خط جوش- دستگاه پرکننده ی اتوماتیک – خط ویبره- خط رنگ الکترواستاتیک و خط روکش تولید میگردد.فرم دهی ورق زیرین کف کاذب فولادی از اهمیت بالایی برخوردار است . چنانچه قالب فرم دهی و نوع ورق از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد، سطح زیرین در نقاطی خاص دچار پاره گی میگردد.  کیفیت فرم دهی و شکل ظاهری محصول از نظر فرورفتگی و برجستگی ها نقش بسیار مهمی را در افزایش مقاومت این محصول ایفا میکند. کف کاذب فولادی نوآوران با در نظر گرفتن تمامی این نکات طراحی وتولید میگردد.

کف کاذب فولادی نواوران

انواع روکش کف کاذب  توپر و توخالی در دسته مدلهای فولادی:

کف کاذب فولادی با روکش سرامیک

کف کاذب با روکش موکت

کف کاذب با روکش کفپوش HPL

کف کاذب با روکش کفپوش PVC

کف کاذب بدون روکش گوشه قفلدار

کف کاذب با روکش اپوکسی

چرا پشت پنل کف فولادی فرورفتگی های کروی دارد؟

یکی از مهمترین نکاتی که باید در تولید کف کاذب مد نظر قرار بگیرد ، مقاومت محصول میباشد.مقاومت سیستم کف کاذب به دو صورت مورد توجه قرار میگیرد:

1.مقاومت بصورت تحمل فشار نقطه ایی

2.مقاومت بصورت تحمل فشار گسترده

همواره باید در نظر داشت میزان تردد و فشار های وارده بر سیستم کف کاذب ، امنیت کاربر را تحت تاثیر قرار میدهد.این محصول میتواند در محیط های گوناگون با کاربرهای متفاوت مورد استفاده قرار بگیرد.بنابراین پشت پنل فولادی فرورفتگی های کروی شکلی وجود دارد تا مقاومت مناسب را ایجاد نماید.

برش داخلی کف کاذب فولادی توپر

زیرسازی کف کاذب

زیرسازی به کار رفته در کف کاذب فولادی توپر از جنس فولاد  با پوشش آبکاری می باشد. قابلیت اجرا از ارتفاع ۱۵ سانتیمتر تا ۱۲۰ سانتیمتر به صورت استاندارد را دارا است . لذا در صورتی که نیاز به ارتفاع بیشتر باشد با توجه به ارتفاع مورد نظر سیستم زیرسازی جدید با در نظر گرفتن مقاومت و فشار مورد نظر طراحی و اجرا می گردد . با توجه به کاربرد و خصوصیات جغرافیایی کفپوش های H.P.L ضد خش و آنتی استاتیک به عنوان پوشش نهایی روی پنل اصلی نصب می گردد. ضخامت کفپوشهای به کار گرفته شده از نه دهم میلیمتر تا یک و شش دهم میلیمتر در نظر گرفته می شود . کف کاذب فولادی توپر نوآوران دارای تحمل بار نهایی بالا و قابلیت بارگذاری زنده می باشد . این محصول شرکت نوآوران همچنین ایده آل برای مکان های اداری و صنعتی با قابلیت تحمل وزن بالا است.

پایه کف کاذب نوآوران

روکش های مختلف کف کاذب فولادی توپر شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار

روکش های p.v.c  این مدل از روکش ها در  تنوع رنگهای مختلف و با قابلیت ها و مقاومت های مختلف ارائه  می گردد.

کفپوش p.v.c  مقاوم در برابر الکتریسیته ساکن آنتی استاتیک

کفپوش های p.v.c  کانداکتیو

کفپوش معمولی

کفپوش H.P.L

پر مصرفترین طرح های روکش کف کاذب فولادی

کفپوش HPL چیست؟

H.P.L مخفف کلمه High Pressure Laminate  است. H.P.L متشکل از لایه گرافت می‌باشد که این لایه ها   در زمان تولید  به رزینهای ترموس آغشته می‌شود و تحت تاثیر فشار بالا و دما تبدیل به یک ورق یکپارچه می گردد . دوام رزین های مصرفی و میزان فشار همراه با دما در زمان تولید کفپوش های H.P.L پیوند ای پایدار و برگشت ناپذیر را به وجود می آورد. ترکیب دیگر مانند لایه های سلولزی و رزین های فنولیک به کار گرفته می شود . در دمای بالای ۱۸۰ درجه سانتیگراد و فشار بالا  ی ۸۰ بار تبدیل به ورق های یکپارچه می شود.در نهایت پوششهای لایه رویی و رزین های مقاوم در برابر خط و خش به آن اضافه شده و کفپوش H.P.L با ویژگی های منحصر به فردش به دست می آید.

پنل های خروجی هوا کف کاذب

این مدل پنل های کف کاذب بر اساس نیاز پروژه با خروجی های مختلف تولید و در مسیرهای سالن های سرد و گرم نصب می گردد . چنانچه نیاز به پرتاب هوای سرد و یا ایجاد مکش وجود داشته باشد می توان از فن های متناسب با ابعاد و قدرت مورد نیاز را روی پنل های پانچ دار نصب کرد.

کف کاذب سوراخدار

نکات قبل از نصب کف کاذب

لطفاً جهت سهولت و سرعت در اجرا  موارد ذیل را بررسی و در صورت نیاز با مشاوران فنی شرکت تماس حاصل فرمایید.

 • نظافت محیط مورد نظر
 • بررسی ابعاد محیط با توجه به ابعاد کف کاذب
 • بررسی ارتفاع تمام شده قبل از اجرای کف کاذب
 • بررسی همخوانی ارتفاع تمام شده با جهت حرکت درب های بازشو
 • جهت نصب تجهیزات در کنار کف کاذب از استراکچرهای مجزا و مقاوم استفاده کنید.
نصب کف کاذب

STEEL ACCESS FLOOR SYSTEM

سیستم کف کاذب فولادی یکی از پرکاربرد ترین مدلهای کف کاذب میباشد.

قیمت مناسب

تحمل وزن و فشار های وارده بالا

کیفیت بالا

مقاومت در برابر حریق

مواردی هستند که این مدل  را  پرکاربرد تراز سایر مدلهای کف کاذب در دنیا کرده است.

Your Content Goes Here

کف کاذب  نوآوران با قابلیت نصب انواع روکشها از جمله:

سیستم فولادی با کفپوش معمولی (H.P.L)

سیستم فولادی انتی استاتیک (H.P.L)

سیستم فولادی با کفپوشمعمولی (PVC)

سیستم فولادی با کفپوش انتی استاتیک (PVC)

سیستم فولادی با  روکش موکت

سیستم فولادی بدون کفپوش و با پوشش رنگ الکترواستاتیک

سیستم فولادی با کفپوش اپوکسی معمولی واپوکسی انتی استاتیک تولید میگردد.

 کف کاذب فولادی نوآوران

کف کاذب فولادی توپر مناسب برای ایجاد استانداردهای صنعتی و با استفاده از به روزترین دانش تولید کف کاذب طراحی و تولید می گردد. این محصول توسط ورق های فلزی و با دستگاه های جوش نقطه ای مونتاژ می گردد. سپس با بتن پودر سیمان فرموله می گردد .و با فشار و به آرامی به صورت یکنواخت پر می‌شود. و نهایتاً با رنگ الکترواستاتیک پوشش داده می‌شود.

قابلیت  های کف کاذب فولادی

جابجایی  پنل های کف کاذب با سهولت

دسترسی به تاسیسات

قابلیت نصب سیستم کف کاذب فولادی نوآوران در ارتفاع های مختلف

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این محصول و سایر محصولات کف کاذب نوآوران کیان ارتباط پایدار با مشاوران توانمند ما تماس بگیرید.

با لبخند پاسخگوی شما هستیم….

By |2021-05-23T19:54:07+04:30ژوئن 21, 2018|دسته بندی کف کاذب|2 Comments

About the Author:

2 Comments

 1. سهیل می 22, 2021 at 6:33 ب.ظ

  سلام
  چرا پشت پنل های کف کاذب فولادی با هم فرق دارن من یک مدل استفاده کردم پشتش ساده بود وفقط منحنی داشت. اما محصول شما علاوه بر منحنی یکسری خطوط ونقاط برجسته هم داره. مخواستم بدونم تفاوتی داره؟؟؟؟؟

 2. نوآوران کیان ارتباط پایدار می 23, 2021 at 7:53 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  شکل ظاهری پشت پنل ارتباط مستقیم با میزان مقاومت پنل کف کاذب با تحمل فشار متمرکز دارد.
  پنل های کف کاذب فولادی نوآوران مطابق با بروز ترین استاندارد ها طراحی شده است واز نظر ظاهری نیز دارای برجستگی ها وفرورفتگی ها وحتی خطوط دسته بندی منحنی در پشت پنل کف کاذب فولادی است.
  کف کاذب نوآوران یک برند با کیفیت

Leave A Comment

Go to Top