کف کاذب مسکونی

کف کاذب مسکونی (raised Residential floor) یا بهتر است بگوییم کف کاذب برای محیط های مسکونی ، ویژگی های خاصی دارد که قصد داریم آنها را کمی شرح دهیم و از دیدگاه فنی به آن بپردازیم.

همواره کف کاذب در محیط های صنعتی و یا مکانهای خاص مورد استفاده قرار گرفته است.

یکی از اصلی ترین دلیل های عدم بکار گیری کف کاذب در محیط های مسکونی عدم اطلاع و یا نا آشنایی با قابلیت های ویژه این محصول است.

البته نمی توان قیمت بالای  کف کاذب های متداول را بی تاثیر دانست.  شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار مخترع جدید ترین نسل کف کاذب محصولی را طراحی و تولید کرده است که  هم قیمت مناسبی دارد و هم کیفت .

برخی نکات مهم در کف کاذب  برای محیط های مسکونی را مورد بررسی قرار می دهیم .

کف کاذب مسکونی چه خصوصیاتی دارد؟

عموما کف کاذب در ساختمان های مسکونی جایگزین ماهیچه کشی روی تاسیسات آب -برق-گاز و فاضلاب و همچنین حذف پوکه ریزی و یا فوم بتن ،ملات سیمان و نهایتا حذف سرامیک خواهد شد.

هم اکنون جمع هزینه ای مصالح  را با لحاظ کردن دستمزد و هدر رفت و همچنین مدت زمان اجرای هریک از عملیات های اجرایی کنید و جواب بدست آمده را یاد داشت کنید.

تا به اینجا ارزش و اهمیت و کارایی سیستم کف کاذب را کاملا درک کردیم ، اما این داستان خوب همین جا به پایان نمی رسد.

در نظر داشته باشید که در هر لحظه که اراده  کردید می توانید به کلیه تاسیسات موجود در زیر کف کاذب دسترسی داشته باشید.

تاسیسات را بررسی کنید،تغییر دهید، تعمیر کنید و یا افزایش دهید و در کمترین زمان  کف آپارتمان مسکونی خود را با همان کیفیت اول باز گردانید … البته بدون هیچ هزینه ای.

هم اکنون این محصول با ارزش با نام کف کاذب سراوینل تولید و آماده نصب در محیط مسکونی شما می باشد.

موبایل خود را بردارید و شماره 09900190083 را وارد کنید تا علاوه بر دریافت مشاوره رایگان در خصوص کف کاذب مسکونی برآورد هزینه ها در کمترین زمان به همراه طراحی رایگان برای شما ارسال شود. با لبخند پاسخگوی شما هستیم…