کف کاذب طرح لگراند

کف کاذب لگراند (Legrand raised floor): کف کاذب طرح لگراند نوعی کف کاذب خاص است که در حوزه کاربری ارتفاع پایین و محدود قرار دارد. سطح رویی این مدل از کف کاذب از یک ورق فلزی آبکاری شده بصورت گالوانیزه می باشد. جهت شناخت بیشتر این مدل کف کاذب و بررسی فنی این محصول با ما همراه باشید.

کف کاذب طرح لگراند نوآوران

قیمت کف کاذب طرح لگراند

قیمت کف کاذب طرح لگراند را در کمترین زمان دریافت کنید. هم اکنون با شماره 09900190083 تماس بگیرید و علاوه بر دریافت قیمت کف کاذب مشاوره فنی رایگان دریافت کنید.

کف کاذب طرح لگراند چیست؟

یکی از انواع کف کاذب است که از محصولات شرکت لگراند  می باشد. برندی که محصول انحصاری کشور فرانسه است و به نام کف کاذب گالوانیزه نیز شناخته می شود. نام اصلی این محصول کف کاذب سولوفلکس لگراند است و مدتها در مراکز مختلف مورد استفاده قرار می گرفت. اما به دلیل بالا بودن هزینه ی تمام شده ی کف و مناسب نبودن برای شرایط مختلف کمتر مورد استفاده قرار گرفت. این محصول دارای مزایایی کمتری در مقایسه با سایر کف های کاذب می باشد.

ساختار کف کاذب لگراند

 • پنل رویی
 • پلنیوم
 • ارتینگ پنل
 • اگزیت پنل
 •  فلور باکس

در ساختار این محصول پایه هایی از جنس پلی پروپیلین وجود دارد که نوعی پلاستیک می باشد. ارتفاع پایه ها از 37، 60، 90 تا 120 میلی متر موجود می باشد. ساخت آنها در ارتفاع بالا تر ممکن نیست. این محصول از پنل هایی با ضلع22 سانتیمتر و به ضخامت 2 میلی متر طراحی شده است. جنس پنل ها ورق گالوانیزه می باشد و پس از اجرای نهایی، نمایی فلزی به نمایش می گذارد. به طوری که پس از اتمام نصب کف در محیط، یک سطح به شکل ورق فلزی دیده می شود که زیبایی  خاصی ندارد. کف کاذب سولفلکس لگراند با این پوشش، هیچ زیبایی خاصی در محیط ایجاد نمی کند. .در اجرای این محصول از پیچ و مهره استفاده نمی شود و می توان به صورت موقت آن را نصب کرد. جمع آوری و نصب آن در مکان دیگر ممکن است و قابل اجرا می باشد. از اجزای آن می توان به :پنل رویی، پلنیوم، ارتینگ پنل، اگزیت پنل، فلور باکس اشاره کرد.

کف کاذب طرح لگراند

کاربرد کف کاذب لگراند

کف کاذب لگراند بیشتر در نمایشگاه و محل های دارای تفاوت سطح استفاده می شود. این کف وزن سبکی دارد. این محصول بیشتر به صورت نمایشی طراحی و نصب می شود. امکان ساخت کف کاذب لگراند فقط تا 1000 متر مکعب ممکن است. برای اتاق سرور،اتاق برق و..مناسب نمی باشد. سینی گذاری و مدیریت کابل در فضای زیر این کف با محدودیت روبرو است. پنل های این کف ابعاد محدودی دارد. که بخشی از آن توسط پایه های پلاستیکی اشغال شده است و قسمت زیادی از فضا را از بین می برد. بنابراین کف کاذب لگراند نمی تواند به عنوان یک کف ایده آل باشد، چرا که تمام نیاز ها را پوشش نمی دهد . استفاده از یک کف کاذب استاندارد با قابلیت نصب در هر شرایط محیطی می تواند بهترین پیشنهاد برای شما باشد. کف کاذب سراوینل نوآوران با مشخصه ی آنتی استاتیک، تمام قابلیت های سایر کف ها را یکجا در خود دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا تفاوتها را به خوبی مشاهده کنید.

معایب کف کاذب لگراند

 • قیمت بالا نسبت به ارزش خرید
 • محدودیت ایجاد ارتفاع(حد اکثر 12 سانتیمتر
 • عدم امکان استفاده از سینی کابل عریض
 • عدم قابلیت رگلاژ
 • رسانا بودن سطح کف وخطر برق گرفتگی
 • عدم زیبایی پوشش نهایی
 • سرعت اجرای پایین  در متراژ بالا

طراحی و نصب کف کاذب طرح لگراند بسیار گرانتر از سایر مدل های کف کاذب تمام می شود. تمام خواسته های یک مرکز داده را دربر نمی گیرد. همچنین به دلیل روکش فلزی زیبایی چندانی به محیط نمی دهد. حداکثر ارتفاع زیر کف کاذب 12 سانتی می باشد. و چشم انداز ده ساله در نظر گرفته نشده است. اگر در یک سازمان این کف نصب شده باشد و با گذشت زمان تجهیزات افزایش یابند این تجهیزات سرگردان خواهد ماند . چرا که فضایی از قبل برای ساماندهی آنها در نظر گرفته نشده است .و به دلیل نوع ساختار، پایه ها قابلیت رگلاژ ندارد. پنل های کف کاذب لگراند سوراخ دار نیستند و از روش های دیگری برای عبور جریان هوا استفاده می کنند. هنگامی که کابلها و تجهیزات زیر این نوع کف قرار می گیرند ، از جریان هوا جلوگیری می کنند . بخش زیادی از فضای زیر کف غیر قابل استفاده است و سازمان را با مشکل روبرو می کند. معایب ساختمانی مانند برآمدگی و فرو رفتگی هاو…باید برطرف گردد تا بتوانید کف را نصب کنید.

بهترین جایگزین کف کاذب طرح لگراند چیست؟

شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار با طراحی و تولید کف کاذب سراوینل تمام مشکلات را پایان داد. این محصول پاسخگوی تمام نیاز های یک سازمان و قابل نصب در هر شرایط محیطی می باشد.کف کاذب سراوینل بدون محدودیت در ابعاد و اندازه تولید می شود. ترکیبی از پلی وینیل کلراید بوده و کفپوش رویی با مدل های سرامیکی، موکت، سنگی و… قابل استفاده می باشد. کف کاذب سراوینل زنگ نمی زند و در برابر اکسید شدن مقاومت بالایی دارد. این محصول سیستم زیر سازی پایداری دارد و عایق الکتریکی بوده و استاندارد برای اتاق برق، اتاق سرور، پست برق و… می باشد. که دوستدار محیط زیست است و قیمت مناسبی دارد.صد درصد عایق، نارسانا و مقاوم در برابر حرارت می باشد . ضد رطوبت و قابل نصب در شرایط خاص آب و هوایی می باشد . محدودیتی برای مدیریت و سینی گذاری کابل ها در فضای زیر پنل ایجاد نمی کند. قابلیت رگلاژ پایه های کف کاذب سراوینل این امکان را فراهم می کند که در محیط های شیب دار سطحی کاملا تراز داشته باشید..

کابل کشی و محل نصب تجهیزات قبل از نصب پنل ها انجام می شود و امکان دسترسی سریع به تجهیزات دارید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در نوآوران کیان ارتباط پایدار می توانید با شماره 09900190083 تماس حاصل فرمایید. یا در واتس آپ برای ما پیغام بگذارید. با لبخند پاسخگوی شما هستیم.