استرینگر کف کاذب

استرینگر در سیستم کف کاذب نقش مهمی را ایفا می کند. در اکثر  سیستم های  کف کاذب عدم بکارگیری  استرینگر نقص های فراوانی را بوجود می آورد . اگر می خواهید بدانید استرینگر چیست با ما همراه باشید. استرینگر سیستم کف کاذب را تبدیل به یک شبکه یک پارچه می کند تا بتواند فشار های وارده را به آسانی دفع کند . از به هم ریختگی سازه جلوگیری می کند و عملا مانند بادبند در سازه ساختمان عمل می کند.

استرینگر کف کاذب

استرینگر چیست ؟

قطعات فلزی هستند که یک شبکه اصلی را تشکیل می دهند که به معنای خط کش می باشد. این قطعه باعث ایجاد پایداری جانبی در سیستم کف کاذب می گردد. این قطعه در سیستم کف کاذب نقش مهمی را ایفا می کند. خط کش ها یا همان استرینگرها بر روی کلاهک پایه ی سیستم کف کاذب قرار می گیرد. با قرار گیری و اتصال دو سویه به قطعه کلاهک، مهم ترین نقش خود را ایفا می کند. با این اتصال فواصل بین کلاهک از چهار جهت ثابت شده و البته ثابت می ماند.

قیمت استرینگر

قیمت استرینگر با توجه به تعداد و ابعاد و همچنین نوع آبکاریو پوشش محاسه می شود. جهت دریافت فوری قیمت استرینگر با شماره 09900190083 تماس بگیرید.شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار علمی ترین کارخانه تولید کف کاذب کشور آماده ارائه انواع کف کاذب و خدمات طراحی ونصب کف کاذب در سراسر کشور می باشد.

استرینگر کف کاذب آلومینیومی

استرینگر آلومنیومی فقط  وظیقه نگهداری فواصل بین پایه های کف کاذب آلومینیومی را ایفا می کند. استرینگر در کف کاذب الومینومی از عموما از جنس ورق گالوانیزه ساخته می شود و بشکل U می باشد. بدون وجود استرینگر ها در سیست م کف کاذب آلومینومی احتمال سقطو پنها افزایش می یابد، بنابر این حتما در هنگام نصب ویا بازسازی وتعمیرات از وجود استرینگر ها در سیستم زیر سازی کف کاذب خود مطمئن شوید.

استرینگر کف کاذب فولادی

استرینگر کف کاذب فولادی علاوه بر حفظ فواصل بین پایه ها وظیفه ایجاد نمشیمنگاه منایب برای پنل کف کاذب فولادی را نیز فراهم می کند. استرینگر در کف کاذب فولادی شبکه ایی را ایجاد میکند که مقاومت بسیار بالایی در برابر فشارهای وارده را ایجاد می کند. توصیه میکنیم هرگز استرینگر های سیستم کف کاذب فولادی را کاهش ندهید و یا حذف نکنید. جهت دریافت مشاوره فنی هم اکنون با ما  در ارتباط باشید.09900190083

مزایای استفاده از استرینگر در سیستم کف کاذب

1) استرینگر کف کاذب اجازه حرکت هایی که بر اثر تردد بر ساختار سیستم کف کاذب تاثیر منفی می گذارد را مهار می کند. اصلی ترین نقش استرینگرکف کاذب در  این سیستم ، حفظ فواصل بین پایه ها است. بعضی از مدل ها و شیوه های اجرایی تنها از این خاصیت استرینگر استفاده می کنند. مدل هایی مانند: کف کاذب آلومینیوم و کف کاذب چوب در این مدل ها یک ورق گالوانیزه ی یو شکل (U) با باله های کوتاه و البته با ضخامت کم بعنوان استرینگر یا همان خط کش مورد استفاده قرار می گیرد.

2) در مدل هایی مانند کف کاذب فولادی استرینگرها علاوه بر ایجاد فاصله درست و منظم، بستری را برای قرارگیری پنل کف

کاذب فراهم می کند. این روش اجرایی از سایر مدل ها ایمن تر بوده و خطر سقوط کاربر و تجهیزات را بسیار کاهش می دهد. هنگامی که در این سیستم پنل کف کاذب بر روی استرینگر قرار می گیرد، دارای نشیمنگاهی بطول 240 سانتی متر می باشد. در صورتی که در مدل هایی که پنل کف کاذب بر روی کلاهک سیستم زیر سازی قرار می گیرد تنها آن در چهار نقطه با ابعاد 3*3 سانتی متر قرار داده می شود. عواملی مانند زلزله، ترددهای دائمی بر روی سطح کف کاذب، تعمیرات و بازرسی های فنی و حرکت چرخ های گاری دستی و صندلی های چرخ دار و .. همگی بر ساختار سیستم کف کاذب تاثیر گذار هستند. استفاده از استرینگر کف کاذب می تواند بسیاری از موارد فوق را کم تاثیر کند.

ساختار استرینگر

استرینگر  قوطی هایی با جنس فولاد آبکاری شده می باشند. جنس بعضی از آنها  آلومینیوم می باشد. برای ساخت این قطعه، ورق گالوانیزه طی مراحلی با برش کاری به شکل ناودان تبدیل می شود. سپس دو سر آن را سوراخ کرده و پین فلزی روی آن پرچ می گردد، تا روی کلاهک پیچ مهره شود. نصب آنها روی کلاهک باعث تثبیت و یکپارچگی پایه ها می شود. وزن آنها حدود 450 گرم می باشد. زمانی که چهار استرینگر کنار یکدیگر قرار می گیرند یک شبکه مشبک ایجاد می گردد.

استرینگر در کف کاذب کجا استفاده می شود؟

پایه از مهمترین اجزا در سیستم کف کاذب می باشد. سایر قطعات به آن متصل می شوند تا بستری برای قرار گیری پنل ایجاد شود. کلاهک یا گلدانی قسمت بالایی پایه نصب می گردد. در چهار طرف کلاهک محلی برای اتصال استرینگر وجود دارد تا پایه ها کنار یکدیگر تثبیت شوند. واشر یا لاستیک روی کلاهک قرار می گیرد و از ایجاد صدای ناشی از بر خورد پنل و کلاهک جلوگیری می کند. مهره قفل شونده زیر کلاهک مستقر می شود. نقش آن تحمل فشار و تثبیت ارتفاع پایه می باشد. کف پایه یا نشیمنگاه پایه به وسیله رولپلاک یا رولبوت به سطح اصلی متصل می گردد. اندازه این قطعه در کف کاذب 56.6 سانتی متر، ضخامت آن  0.7  و قسمت مقطع این قوطی ها 2 در 3 سانتی متر می باشد.

اجزا تشکیل دهنده کف کاذب

تایل: اصلی ترین قسمت کف متحرک می باشد که در انواع مختلف تولید می گردد. با توجه به کاربرد و محل نصب انتخاب می شود:

  • استیرینگر
  • میله رابط یا همان پایه کف کاذب
  • پیچ و مهره
  • کلاهک

لطفا توجه داشته باشید.

نوع و مقاومت استرینگر کف کاذب ارتباط مستقیم با پایداری و مقاومت سیستم کف کاذب شما در برابر فشارها و عوامل ذکر شده دارد. هم اکنون با سابقه ای درخشان بر پایه علم و دانش روز و صد البته تحقیق و تجربه در کنار شما هستیم. کافی  است یک بار با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید. نوآوران کیان ارتباط پایدار تولید کننده انواع کف کاذب در ایران افتخار می کند تا در کنار شما و برای پروژه شما کف کاذب طراحی، تولید و اجرا نماید. کف کاذب نوآوران یک برند با کیفیت