ارتفاع کف کاذب

  • ارتفاع کف کاذب از 8cm تا 120cm بصورت متداول در کارخانه کف کاذب نوآوران تولید می شود.

ارتفاع پایه کف کاذب : کف کاذب محصولی با ساختار برجسته است. همان طور که از نام این سازه مشخص می شود. سازه ای است که بوسیله ی میله ی ارتباط در ارتفاعی بالا تر از سطح زمین نصب می شود. میزان فضای زیر سیستم کف کاذب به وسیله ی پایه تنظیم می شود. نیاز شما به فضای زیر کف کاذب ؛ تعیین کننده ارتفاع آن است. در این مقاله قصد داریم به ارتفاع کف کاذب در پروژه های مختلف بپردازیم.

ارتفاع استاندارد کف کاذب چقدر است؟

ارتفاع کف کاذب استاندارد 8 تا 120 سانتی متر است.استانداردی، برای طراحی و اجرای کف کاذب وجود ندارد اما؛ اندازه آن با توجه به نیاز شما و میزان تجهیزاتی که در دست است تعیین می شود. ارتباط بین کف کاذب و کف اصلی بوسیله پایه ها ایجاد می شود. پایه ها نقش مهمی در سیستم کف سازی، اجرا می کنند. جنس آنها بسته به نیاز شما متفاوت است اما بیشتر، از جنس فولادی می توانند . 

پایه ها به تنهایی ارتفاع کف کاذب را تعیین نمی کنند، بلکه ضخامت پنل، ارتفاع استرینگر، طول کلاهک تا قسمتی که مهره قفل است. می شوند وجود دارد و طول پایه مجموعا ارتفاع تمام شده کف کاذب را تشکیل می دهند . اصطلاحا به آن ارتفاع تا روی کف کاذب گفته می شود. شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار به عنوان یک تولید کننده کف کاذب ، می توانید بهترین مدل راهنمایی را انتخاب کنید. جهت دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید  به استاندارد کف کاذب مراجعه فرمایید.

پایه کف کاذب نوآوران

سایز بندی پایه های کف کاذب در هر مکان:

سایز پایه های کف کاذب در اندازه های زیر می باشد:

  • ارتفاع های کم مثل؛10 سانتی متر مناسب برای مراکز اداری
  • 30 تا 60 سانتیمتر مناسب برای اتاق سرور با توجه به حجم کابل های موجود
  • 60 سانتی متر به بالا مناسب برای اتاق پست برق و اتاق برق بزرگ
  • اگر بخواهیم از 120 سانتی متر به بالا باشد محصول سفارشی می شود

معرفی کف کاذب:

ساختاری که با فاصله از سطح زمین نصب می شود، کف کاذب نام دارد. انواع کف کاذب با توجه به نوع پنل رویی نام گذاری می شوند. کفشک ، میله رابط، کلاهک ، استرینگر و پنل رویی از اجزای تشکیل دهنده سیستم کف کاذب می باشند. هر کدام از این اجزا نقش مهمی را در سیستم کف سازی اجرا می کنند.

استرینگر چیست؟

این قطعه قوطی از جنس گالوانیزه است. استرینگر به پایداری جانبی بر روی کف کمک می کند. از ویژگی های آن می توان به مقاومت بالا، داشتن نقش مهم در سیستم کف سازی، کمک به حفظ فاصله بین پایه ها و مهار حرکت هایی که بر کف کاذب اثر منفی می گذارند اشاره کرد.

زیر کف کاذب چه خبر است؟

حجم زیادی از کابل ها و تجهیزات در مراکز داده و اتاق سرور، اتاق های برق و… وجود دارد که باید سازماندهی شوند. در زیر انواع کف کاذب میله ی رابط، فضایی ایجاد می کند، که شما می توانید تجهیزات خود را مانند سیستم تهویه هوا، کابل کشی و.. در زیر آن قرار دهید. کابل های موجود در زیر کف کاذب بوسیله سینی کابل منظم می شوند.

هنگامی که در محیط نیاز به دسترسی سریع به  تجهیزات در فضای زیر کف کاذب از ابزاری به نام بلند کننده استفاده می شود، این دستگاه با کمک وکیوم پنل ها، این امکان را به شما می دهد که در هنگام سرویس دوره ای یا زمانی که به تجهیزات نیاز دارید، به راحتی پنل هارا جا به کنید. سیستم های گرمایش و سرمایش از تاسیساتی است  که در زیر کف کاذب قرار داده می شود.جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به استاندارد کف کاذب اتاق سرور مراجعه فرمایید.

نکته قابل توجه برای سیستم گرمایش از کف :

شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار محصولی اختراع و به ثبت رسانده که علاوه بر امکانات یک سیستم کف کاذب دارای سیستم گرمایش از کف داخلی می باشد. کف کاذب سراوینل با دارا بودن این ویژگی پیشنهاد شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار به شماست.

ارتفاع کف کاذب چه امکاناتی به ما می دهد؟

  • دسترسی و سهولت در تعمیر تاسیسات و تجهیزات در زیر کف کاذب زیر ساخت ها، چرا که لوله کشی و کابل کشی.. نیاز به هزینه و وقت زیادی دارد.
  • افزایش ایمنی و مراقبت از تجهیزات
  • امکان تهویه و جریان هوا از کف
  • عایق صوتی

جهت دریافت مشاوره فنی و یا ثبت سفارش انواع کف کاذب می توانید با همکاران ما در واحد فروش کارخانه کف کاذب نوآوران کبان ارتباط پایدار با شماره مستقیم 09900190083 تماس بگیرید.