کف کاذب یزد

مقدمه:کف کاذب یزد.نمایندگی کف کاذب یزد

ما در این مطلب به عوامل محیطی تاثیرگذار در کارایی و دوام کف کاذب میپردازیم و استان یزد را از این نظر تحلیل میکنیم.شاید تاکنون این عوامل را برای انتخاب کف کاذب درنظر نگرفته باشید پس تا انتها با ما همراه باشید.

عواملی که بررسی میکنیم عبارتند از:

  • موارد مصرف کف کاذب در یزد

  • یزد در مرکز ایران قرار گرفته و از اطراف با استان‌های اصفهان، خراسان جنوبی، کرمان و فارس همسایه است. در فصل های بهار و تابستان، آب و هوای بیش‌تر مناطق استان، گرم و خشک و در فصول زمستان و پاییز سرد و نسبتاً مرطوب است.

    استان یزد را به دلیل ذخایر معدنی بهشت معادن می‌نامند. وجود معادن و شهرک های صنعتی زیاد در یزد و به طبع آنها وجود اتاق سرور و اتاق های برق و کنترل این شهر را به عنوان یکی از مصرف کنندگان کف کاذب تبدیل کرده است.

  • تاثیر آب و هوای یزد بر کف کاذب
  • زلزله و کف کاذب مناسب
  • نمایندگی کف کاذب در یزد

آب و هوای یزد و کف کاذب یزد

استان یزد به دلیل بودن برروی کمربند خشک جهانی و قرار گرفتن در مراکز ایران و دور بودن از دریاهای ایران دارای اقلیم خشکی میباشد.

حداکثر مطلق دما در تیرماه برابر 43 درجه سانتی‌گراد و حداقل آن در دی ماه برابر 7/2- درجه‌ سانتی‌گراد میباشد و اختلاف درجه‌ حرارت سالانه حوالی یزد 50 درجه سانتی‌گراد است.

به جز منطقه کوهستانی شیرکوه، بقیه نقاط استان یزد اقلیم گرم و خشک و بیابانی دارند و هرچه به سمت شمال شرقی و شرق پیش میرویم آب و هوای استان خشک‌تر می‌شود.

با توجه به توضیحات بالا استان یزد دارای زمستا‌ن‌های سرد و نسبتاً مرطوب و تابستان‌های گرم و طولانی و خشک میباشد بنابراین برای انتخاب کف کاذب یزد باید به سازگاری آن با شرایط آب و هوایی یزد توجه کرد.

شرکت نوآوران کف کاذب ویژه ای را به عنوان کف کاذب یزد پیشنهاد میدهد.

این کف کاذب با توجه به شرایط آب و هوایی و همچنین شرایط محیطی سازمان شما تولید میشود بنابراین کاملا مناسب کار شما میباشد.

برای دریافت مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

زلزله در یزد و انتخاب کف کاذب در یزد

با توجه به اینکه این استان برروی 16 گسل قرار دارد و در گذشته نیز زلزله های زیادی در این استان رخ داده است برای خرید کف کاذب باید به ضد زلزه بودن آن توجه ویژه کرد . برای دریافت راهنمایی و مشاوره در این زمینه با ما تماس بگیرید.

 

فاصله یزد تا انبارهای مرکزی کف کاذب نوآوران:

فاصله بین یزد تا اصفهان : 323 کیلومتر – زمان : 3 ساعت و 46 دقیقه

فاصله بین یزد تا تهران : 627 کیلومتر – زمان : 6 ساعت و 37 دقیقه

نمایندگی کف کاذب یزد

شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار تولید کننده انواع کف کاذب در ایران در نظر دارد جهت ایجاد شغل و همچنین رفاه مشتریان خود بصورت مستقیم به ارائه کف کاذب در همه استان های ایران از جمله یزد بپردازد.

این شرکت جهت واگذاری نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات کف کاذب تولیدی خود ، نماینده ی فعال فروش کف کاذب در یزد جذب مینماید.

جهت اطلاع از شرایط اخذ نمایندگی کف کاذب یزد میتوانید با ما تماس بگیرید.

 

فروش کف کاذب در یزد:

جهت دریافت مشاوره فنی در خصوص انواع کف کاذب میتوانید با مشاوران شرکت نواوران کیان ارتباط پایدار تماس بگیرید.

وجهت سفارش محصولات کف کاذب نوآوران میتوانید با واحد فروش ارتباط برقرار نمائید.

با لبخند پاسخگوی شما هستیم….

مطالعه بیشتر: بررسی مزایا و معایت انواع کف کاذب