کف کاذب کردستان

مقدمه

هدف این مطلب بررسی کردستان از نظر عوامل جغرافیایی مهم و موثر در کف کاذب میباشد.تا انتها همراه ما باشید.

عوامل بررسی شده عبارتنداز:

  • مصارف کف کاذب در کردستان
  • تاثیر آب و هوا بر روی کف کاذب
  • نمایندگی کف کاذب در کردستان

استان کردستان یکی از استان‌های ایران است که در غرب ایران و در مجاورت کشور عراق قرار دارد . وجود صنایع فراوان مانند صنعت تولید نخ ، پارچه ، دکمه ، رب گوجه آرد گندم و … و معادن تولید سنگ های تزئینی و سنگ های قیمتی و همچنین وجود 4 گمرگ مهم کشور گمرک سنندج، گمرک مریوان، گمرک بانه این استان را به یکی از مصرف کنندگان بزرگ کف کاذب تبدیل کرده است.

 

آب و هوای کردستان و کف کاذب کردستان

این استان تحت تاثیر توده هوای گرم و مرطوب مدیترانه ای است که از سمت اقیانوس اطلس و دریای مدیترانه می آید.این توده هوا باران و برف و رطوبت فراوانی را با خود به همراه دارد. این میزان بازندگی و رطوبت باعث بوجود آورن یخبندان در زمستان و هوای معتدل و مرطوب در بهار و تابستان میشود. بنابراین باید برای انتخاب کف کاذب کردستان به این موارد توجه نمود و کف کاذبی انتخاب شود که در اثر سرما و رطوبت زیاد این استان تمام ویژگی های خود را حفظ کند ،ظاهر آن تغییر نکند ، روکش آن جمع و شکسته نشود.

ما به شما کف کاذبی را معرفی میکنیم که علاوه بر سازگاری کامل با محیط و حفظ تمام ویژگی های خود در هر شرایطی، قابلیت تولید بر اساس نیاز مصرف کننده را نیز دارا میباشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر حتما با ما تماس بگیرید.

حالا بخوانید: بررسی نقاط قوت و نقاط ضعف انواع کف کاذب 

نمایندگی کف کاذب کردستان

شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار تولید کننده انواع کف کاذب در ایران به دلیل وجود مشتریان زیاد خود در این استان و ایجاد شرایط آسان خرید قصد ارائه مستقیم کف کاذب در استان کردستان نموده است.

این شرکت جهت واگذاری نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات کف کاذب تولیدی خود ، نماینده ی فعال فروش کف کاذب در کردستان جذب مینماید.

جهت اطلاع از شرایط اخذ نمایندگی کف کاذب کردستان میتوانید با  ما تماس بگیرید.

 

فروش کف کاذب در کردستان

فروش کف کاذب به صورت مستقیم در این استان نه تنها شرایط خرید را آسان میکند بلکه موجب ایجاد اشتغال نیز میشود.

شرکت نوآوران علاوه بر فروش کف کاذب ،مشاوره تخصصی در این زمینه ارائه میدهد که بعد از آن میتوانید بهترین نوع کف کاذب باتوجه به شرایط و موقعیت مکانی خود را انتخاب کنید.

 

فاصله کردستان تا انبارهای مرکزی کف کاذب نوآروان:

فاصله بین کردستان تا اصفهان : 727 کیلومتر – زمان : 8 ساعت و 43 دقیقه

فاصله بین کردستان تا تهران : 521 کیلومتر – زمان : 6 ساعت و 15 دقیقه

 

امکان ارسال کالا و تیم اجرای کف کاذب کردستان  از هر دو نقطه فراهم میباشد.