کف کاذب همدان

مقدمه

ما در این مطلب استان همدان را از نظر استفاده از کف کاذب بررسی میکنیم.مواردی که شاید برای انتخاب کف کاذب همدان توجه کمتری به آنها داشته اید را بیان میکنیم.

آنچه به آن میپردازیم:

 • استفاده کف کاذب در همدان

 • شهر زیبای همدان جزء شهر های بزرگ ایران است و در غرب ایران قرار دارد.همدان در منطقه ای کوهستانی واقع شده است. میتوان گفت همدان جزء استان های صنعتی و مهم ایران محسوب میشود و مصرف کف کاذب در این استان یک امر بدیهی بحساب می آید.

  دلیل این امر وجود 17 شهرک صنعتی در این استان است از جمله شهرک صنعتی بوعلی ، شهرک صنعتی باغ بهشت ،ناحیه صنعتی قهاوند و … علاوه بر شهرک های صنعتی واحد های صنعتی دیگری مانند کارخانه شیشه همدان ، کارخانه کیک و شکلات کیوان ،قطعه سازی سینا و صنایع موکت همدان به عنوان واحد های صنعتی شاخص در همدان هستند و بسیاری صنایع کوچک دیگر نیز در این استان قرار دارد.

  علاوه بر صنایع ، نیروگاه شهید مفتح همدان نیز بر اهمیت هرچه بیشتر این استان تاثیر گذار است.

  سازمان های این مراکز به دلیل اهمیت زیاد به طور حتم از شرایط استاندارد برای اتاق های سرور و مراکز داده خود استفاده میکنند. یکی از مواردی که در استاندارد سازی بسیار با اهمیت میباشد استفاده از کف کاذب مناسب است.

  کف کاذب مناسب کفی است که از هر نظر جوابگوی نیاز ما باشد و تمام مسائل مربوط به زیبایی ، کارایی ،سازگاری با محیط سازمان و شرایط جغرافیایی منطقه،عمر طولانی ، قدرت و استحکام ، سلیقه کارفرما و قیمت مناسب را برطرف کند.

 • تاثیر آب و هوا بر کف کاذب

 • زلزله در همدان و کف کاذب ضد زلزله

 • معرفی کف کاذب سازگار با هرنوع محیط با سازه های ضد زلزله

 • نمایندگی کف کاذب در همدان

 

 

آب و هوای همدان و کف کاذب همدان

همدان در دره ها و دامنه کوهستان الوند قرار دارد و از نظر آب و هوایی در فصول مختلف آب و هوای متغیر را تجربه میکند اما به طور کل میتوان گفت در فصول بهار و تابستان هوای نسبتا خوب و در پاییز و زمستان هوای  سردی را تجربه میکند.

میزان بارش برف در این استان گاهی تا بیش از 300 میلیمتر و دمای هوا تا 30 درجه زیر صفر میرسد. بررسی این موارد برای انتخاب یک کف مناسب بسیار ضروری است.

با اینکه همدان از دریا دور است اما به دلیل بارش برف و باران و وجود دشت های آن از رطوبت نسبی برخوردار است. این رطوبت و سرمای بسیار زیاد هوا در پاییز و زمستان تاثیر قابل توجهی بر کف پوش و تجهیزات کف کاذب همدان میگذارد مانند زنگ زدگی و شکستگی .

بنابراین بسیار مهم است که چه کف کاذبی انتخاب کنید تا هم کارایی لازم را داشته باشد و هم بتواند عمر طولانی داشته باشد و در کوتاه مدت نیاز به تعویض نداشته باشد.

ما بهترین پیشنهاد را برای کف کاذب همدان در اختیار شما قرار میدهیم.این مدل از کف کاذب تمام شرایطی که یک کف کاذب استاندارد و ایده آل باید داشته باشد را در خود جمع کرده است.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره تخصصی و رایگان با مشاوران متخصص ما تماس بگیرید.

 

زلزله و کف کاذب در همدان

همدان نیز مانند تمام استان های ایران از مسئله زلزله مستثنی نیست و تاکنون این اتفاق را تجربه کرده است. این مسئله در انتخاب کف کاذب همدان بسیار مهم است زیرا جابجایی سازه های کف کاذب و خرابی آنها خسارت زیادی را برای تجهیزات به بار می آورد.شرکت نوآوران برای این مسئله نیز راه حل بسیار مطمئنی دارد و آن استفاده از کف کاذب نوآوران با سازه های ضد زلزله میباشد.

کف کاذب نوآوران علاوه بر داشتن تمام ویژگی هایی که در قسمت اول توضیح داده شد ،در برابر زلزله نیز مقاوم است.

شاید در نگاه اول داشتن تمام این مزایا برای یک کف کاذب عجیب باشد اما مشاوران ما توضیحات کامل را در اختیارتان قرار میدهند.با ما تماس بگیرید.

فاصله همدان تا انبارهای کف کاذب نوآوران در اصفهان و تهران

فاصله بین همدان تا کارخانه تولید کف کاذب نوآوران در اصفهان : 530 کیلومتر

فاصله زمانی :5 ساعت و 42 دقیقه

فاصله بین همدان تا انبار کف کاذب نوآوران در تهران : 323 کیلومتر

فاصله زمانی :3 ساعت و 39 دقیقه

ارسال بار از هر دو انبار امکان پذیر است و این امر به انتخاب مشتری میباشد.

نمایندگی کف کاذب در همدان

شرکت نوآوران برای ترویج استفاده از نیروی کار بومی تصمیم به ارائه مستقیم کف کاذب نوآوران در استان همدان نموده است و قصد دارد نمایندگی کف کاذب در همدان را به افراد واجد شریط و با تجربه خود استان بسپارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید همچنین میتوانید اطلاعات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

مطالعه بیشتر: بررسی دلایل تنوع در تولید کف کاذب