کف کاذب ماهشهر

کف کاذب ماهشهر . مقدمه

ما قصد داریم در این مطلب آنچه از عوامل محیطی که در کارایی و دوام کف کاذب موثر هستند را بیان کنیم و ماهشهر را از نظر این عوامل تحلیل کنیم تا شما بتوانید کف کاذب مناسبتری را انتخاب کنید.

آنچه میخوانیم:

  • مصرف کف کاذب در ماهشهر

  • تاثیر آب و هوای ماهشهر بر کف کاذب

  • نمایندگی کف کاذب در ماهشهر

  • معرفی کف کاذب هوشمند با سازگاری بالا و قیمت مناسب
  • دریافت مشاوره

 

بندر ماهشهر در جنوب خوزستان واقع شده است و ماهشهر دارای یک ناحیه صنعتی میباشد که بسیار در صنعت کشور نقش مهمی را ایفا میکند این امر به دلیل صنعت پتروشیمی است که در ماهشهر وجود دارد.ازجمله پتروشیمی های فعال ماهشهر میتوان شرکت پتروشیمی رازی سازمان منطقه ویژه اقتصادی،پتروشیمی بندر امام خمینی،پتروشیمی مارون،پتروشیمی خوزستان ،پتروشیمی بوعلی سینا،پتروشیمی شهید تندگویان و … .

همچنین در ماهشهر شهرک های صنعتی زیادی وجود دارد از جمله کارخانه لوله سازی ،کارخانه خرما سازی ،کارخانه تولید پورد ماهی و … .

نیاز به استاندارد سازی این صنایع و کارخانجات باعث شده است مصرف کف کاذب در این بندر روز به روز افزایش یابد.

مسئله بسیار مهمی که در ماهشهر برروی که کاذب تاثیر میگذارد،رطوبت نسبی هوا است که در ادامه به آن میپردازیم. ما قصد داریم تا انتخاب بهترین کف کاذب شما را همراهی کنیم.

 

آب و هوا و کف کاذب ماهشهر

ماهشهر دارای آب و هوای گرم و مرطوب میباشد.میزان رطوبت نسبی هوا در ماهشهر زیاد است و این به دلیل بارش باران و قرار گرفتن ماهشهر در منطقه جلگه ای خوزستان میباشد.این رطوبت در ماه هایی از سال به 100درصد هم میرسد.شاید تا به الان از همه نوع کف کاذبی در سازمان خود استفاده کرده باشید اما به طور قطع مناسب ترین کف کاذب برای سازمان شما،کف کاذب با سازه های ضد رطوبت میباشد. دلیل این امر این است که رطوبت باعث زنگ زدگی و از بین رفتن کف کاذب و سازه های آن میشود.خصوصا این اندازه از رطوبت روند زنگ زدگی را تسریع میکند.این مسئله بدان معنی نیست که شما نمیتوانید از انواع کف کاذب استفاده کنید بلکه به این معنی است که رطوبت زیاد باعث میشود در مدت زمان کمتری نیاز به تعویض سیستم کف کاذب خود داشته باشید که شاید برای شما پیش آمده باشد.

ما به شما پیشنهاد میکنیم برای استفاده کف کاذب در ماهشهر از کف کاذب ضدرطوبت استفاده کنید.کف کاذب ضد رطوبت محصول شرکت نوآوران است که میتواند کاملا با محیط شما سازگار باشد و مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارد .شما میتوانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی با تیم فنی ما تماس بگیرید .

همچنین میتوانید درمورد انواع کف کاذب مشاوره دریافت کنید و مناسب ترین مدل را انتخاب کنید و یا با تکمیل فرم زیر اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند .

مطالعه بیشتر: مقایسه انواع کف کاذب 

فاصله ماهشهر تا انبار های کف کاذب نوآوران در اصفهان و تهران

فاصله بین بندر ماهشهر تا کارخانه کف کاذب نوآوران در اصفهان : 547 کیلومتر

فاصله زمانی : 8 ساعت و 5 دقیقه

فاصله بین بندر ماهشهر تا انبار کف کاذب نوآوران در تهران :932 کیلومتر

فاصله زمانی:11 ساعت

نمایندگی کف کاذب در ماهشهر

شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار قصد دارد نمایندگی محصولات خود را در ماهشهر واگذار نماید.لذا افراد علاقمند میتوانند جهت دریافت نمایندگی کف کاذب در ماهشهر با ما تماس بگیرند و با فرم زیر را تکمیل کرده تا همکاران ما بعد از بررسی با شما تماس بگیرند.