کف کاذب ماهشهر: در این مطلب آنچه از عوامل محیطی که در کارایی و دوام کف کاذب موثر هستند را بیان کنیم و ماهشهر را از نظر این عوامل تحلیل کنیم تا شما بتوانید کف کاذب مناسب تری را انتخاب کنید.

آنچه می خوانیم:

مصرف کف کاذب در ماهشهر

تاثیر آب و هوا

 • دریافت نمایندگی

 • معرفی کف کاذب هوشمند با سازگاری بالا و قیمت مناسب
 • دریافت مشاوره
 •  

  بندر ماهشهر در جنوب خوزستان واقع شده است و ماهشهر دارای یک ناحیه صنعتی می باشد که بسیار در صنعت کشور نقش مهمی را ایفا می کند این امر به دلیل صنعت پتروشیمی است که در ماهشهر وجود دارد.ازجمله پتروشیمی های فعال ماهشهر می توان شرکت پتروشیمی رازی سازمان منطقه ویژه اقتصادی،پتروشیمی بندر امام خمینی،پتروشیمی مارون،پتروشیمی خوزستان ،پتروشیمی بوعلی سینا،پتروشیمی شهید تند گویان و … .

  همچنین در ماهشهر شهرک های صنعتی زیادی وجود دارد از جمله کارخانه لوله سازی ،کارخانه خرما سازی ،کارخانه تولید پورد ماهی و … .

  نیاز به استاندارد سازی این صنایع و کارخانجات باعث شده است مصرف کف کاذب در این بندر روز به روز افزایش یابد.

  مسئله بسیار مهمی که در ماهشهر بر روی که کاذب تاثیر می گذارد،رطوبت نسبی هوا است که در ادامه به آن می پردازیم. ما قصد داریم تا انتخاب بهترین کف کاذب شما را همراهی کنیم.

   

  آب و هوا و کف کاذب ماهشهر

  ماهشهر دارای آب و هوای گرم و مرطوب می باشد.میزان رطوبت نسبی هوا در ماهشهر زیاد است و این به دلیل بارش باران و قرار گرفتن ماهشهر در منطقه جلگه ای خوزستان می باشد.این رطوبت در ماه هایی از سال به 100درصد هم می رسد.شاید تا به الان از همه نوع کف کاذبی در سازمان خود استفاده کرده باشید اما به طور قطع مناسب ترین کف کاذب برای سازمان شما،کف کاذب با سازه های ضد رطوبت می باشد. دلیل این امر این است که رطوبت باعث زنگ زدگی و از بین رفتن کف کاذب و سازه های آن می شود.خصوصا این اندازه از رطوبت روند زنگ زدگی را تسریع می کند.این مسئله بدان معنی نیست که شما نمی توانید از انواع کف کاذب استفاده کنید بلکه به این معنی است که رطوبت زیاد باعث می شود در مدت زمان کمتری نیاز به تعویض سیستم کف کاذب خود داشته باشید که شاید برای شما پیش آمده باشد.

  ما به شما پیشنهاد می کنیم برای استفاده کف کاذب در ماهشهر از کف کاذب ضد رطوبت استفاده کنید.کف کاذب ضد رطوبت محصول شرکت نوآوران است که می تواند کاملا با محیط شما سازگار باشد و مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارد .شما می توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی با تیم فنی ما تماس بگیرید .

  همچنین می توانید در مورد انواع کف کاذب مشاوره دریافت کنید و مناسب ترین مدل را انتخاب کنید و یا با تکمیل فرم زیر اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند .

  مطالعه بیشتر: مقایسه انواع کف کاذب 

  فاصله ماهشهر تا انبار های کف کاذب نوآوران در اصفهان و تهران

  فاصله بین بندر ماهشهر تا کارخانه کف کاذب نوآوران در اصفهان : 547 کیلومتر

  مدت زمان: 8 ساعت و 5 دقیقه
  بندر ماهشهر تا انبار کف کاذب نوآوران در تهران :932 کیلومتر
  زمان:11 ساعت

  نمایندگی کف کاذب در ماهشهر

  شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار قصد دارد نمایندگی محصولات خود را در ماهشهر واگذار نماید.لذا افراد علاقمند می توانند جهت دریافت نمایندگی با ما تماس بگیرند و با فرم زیر را تکمیل کرده تا همکاران ما بعد از بررسی با شما تماس بگیرند.