کف کاذب لرستان

مقدمه

هدف از این مطلب بررسی هرچه دقیق تر خرم آباد از نظر استفاده از کف کاذب مناسب میباشد.

مطالبی که بررسی میکنیم:

  • بررسی اهمیت کف کاذب در لرستان

  • تاثیر آب و هوا در انتخاب کف کاذب مناسب

  • نمایندگی کف کاذب در خرم آباد

  • معرفی کف کاذب کاملا سازگار با شرایط مختلف

لرستان در غرب ایران قرار دارد و مرکز آن خرم آباد است. لرستان در منطقه کوهستانی غرب ایران قرار دارد. این استان به دلیل شرایط جغرافیایی و زمین شناسی معادن و ذخایر عظیمی دارد. از جمله معادن تالک ، سنگ های ساختمانی و تزئینی و آهک صنعتی مانند معادن نعل شکن ، دورود ، پلدختر ، مارن دورود ، دولابچی ، تل ، شورابه ، چشمه گوش ، زرنان و … .

امروزه استفاده از کف کاذب در همه استان ها یک امر طبیعی میباشد زیرا وجود مراکز داده و اتاق سرور یک امر طبیعی است و کف کاذب جزء مهمترین قسمت از یک اتاق سرور و مراکز داده میباشد.

استان لرستان نیز از این قائده مستثنی نمیباشد و وجود معادن بسیار این استان باعث افزایش استفاده کف کاذب در آن میشود.

 

آب و هوای لرستان و کف کاذب لرستان

همانطور که اشاره شد لرستان جزء استان های کوهستانی ایران است و از کوه های زاگرس پوشیده شده است.نقاط مختلف این استان دارای آب و هوای متفاوتی است.میزان بارش در لرستان زیاد است و از نظر بارندگی به عنوان سومین استان ایران محسوب میشود و همین امر سبب بوجود آمدن حدود 1 میلیون هکتار جنگل در این استان شده است.

با توجه به بررسی آب و هوای این استان میتوان متوجه شد که میزان رطوبت نسبی در این استان بالا هست.در نگاه اول میزان رطوبت شاید مشکل زا نباشد اما در زمینه استاندارد سازی مراکز داده و در بحث استفاده از کف کاذب میزان رطوبت یک امر مهم بشمار میرود. زیرا رطوبت میتواند باعث زنگ زدگی در تجهیزات کف کاذب شود و زنگ زدگی از دوام و عمر کف کاذب می کاهد و این امر باعث از بین رفتن کارایی کف کاذب میشود و نیاز به تعویض سیستم کف کاذب در زمان کوتاه تری را بوجود می آورد. بنابراین در زمان انتخاب کف کاذب لرستان اگر بدنبال بهترین گزینه هستیم باید به این امر توجه ویژه داشته باشیم.

شاید با مطالعه این مطلب این برداشت را بکنید که اگر رطوبت میتواند باعث زنگ زدگی تجهیزات شود پس این موضوع در مورد همه کف های کاذب صدق میکند و در روال انتخاب کف کاذب لرستان تفاوتی ایجاد نمیکند،اما شرکت نوآوران کف کاذبی را به شما ارائه میکند که کاملا ضد رطوبت است و علاوه بر این ویژگی های بسیار دیگری نیز دارد .کف کاذب نوآوران علاوه بر مقاومت در برابر رطوبت در برابر گرمای زیاد و جمع شدگی نیز مقاوم است همچینین میتواند در تولید آن سلیقه کارفرما را تا حد زیادی دخیل کرد به این معنا که ظاهر و ابعاد آن میتواند با توجه به شرایط سازمانی موردنظر متغیر باشد.

شما میتوانید برای دریافت اطلاعات تکیمیلی از این مدل کف کاذب نوآوران با مشاوران ما تماس بگیرید .

 

نمایندگی کف کاذب در لرستان

نمایندگی کف کاذب در خرم اباد

شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار جهت ایجاد اشتغال و بکارگیری نیروی بومی استان و گسترش فعالیت های خود و بر اساس سیاست های مشتری مداری اقدام به ارائه نمایندگی کف کاذب در لرستان نموده است.

جهت دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید و یا با تکمیل فرم زیر اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 

فروش کف کاذب در لرستان

فروش کف کاذب در خرم اباد

شرکت نوآوران سابقه طولانی در زمینه فروش کف کاذب در لرستان ، نصب و اجرای کف کاذب در لرستان و استاندارد سازی اتاق سرور و مراکز داده در این استان دارد. شما میتوانید جهت دریافت مشاوره و یا سفارش محصول موردنظر خود با ما تماس بگیرید .در هر دو مورد مشاوران و بخش فنی ما با لبخند پاسخگوی شما هستند.

 

فاصله خرم اباد تا انبارهای کف کاذب نوآوران در اصفهان و تهران

فاصله بین لرستان تا کارخانه کف کاذب نوآوران در اصفهان : 415 کیلومتر

فاصله زمانی : 5 ساعت و 16 دقیقه

فاصله بین لرستان تا انبار کف کاذب نوآوران در تهران : 541 کیلومتر

فاصله زمانی :6 ساعت و 36 دقیقه طالعه بیشت

ر: بررسی نقاط قوت و ضعف انواع کف کاذب 

جهت سفارش انواع کف کاذب در خرم اباد با شماره 09900190083 تماس بگیرید ویا با واحد فروش کف کاذب نوآوران در ارتباط باشید.