کف کاذب قم: قم یکی از شهرهای مهم کشور می‌باشد که در ۱۲۵ کیلومتری جنوب تهران قرار دارد.

با وجود اینکه این استان از نظر وسعت دومین استان کوچک ایران است اما حرم مطهر حضرت معصومه در این استان و نزدیکی با تهران جمعیت بسیار زیادی را در این استان ساکن کرده است.
این استان از بسیاری جهات برای کشور اهمیت دارد. قرار گرفتن قم در مسیر ارتباطی بین استان های جنوب و شمال ایران ،وجود حوزه های علمیه ،قرار گرفتن بسیاری از سازمان ها و ادارات مهم در این استان، قم را به یک مصرف کننده دائم تبدیل کرده است.

آب و هوای قم و کف کاذب قم

قم آب و هوای نیمه بیابانی دارد ، چون نزدیک به منطقه بیابانی مرکز ایران است. تابستانهای آن گرم و خشک و زمستانهای آن نسبتا سرد است ، به طور نسبی اختلاف دمای سالانه زیادی دارد و غالبا دارای آب و هوای خشکی است.
مناطق شرق و شمال این استان به دلیل نزدیکی به کویر از بیابان پوشیده شده است اما جنوب این استان به دلیل وجود ارتفاعات از هوای خنک تری برخوردار است.
به دلیل دوری از دریا کل استان رطوبت کمی دارد.

بادهایی که از سمت شرق و شمال شرقی وارد این استان میشود بدلیل اینکه از سمت بیابان می‌وزند خشکی زیادی را با خود به همراه دارند. این بادها در زمستان علاوه بر خشکی هوا باعث افت شدید دما میشوند.

کف کاذب مناسب قم

در نتیجه بررسی هوای این استان باید کف  دارای انعطاف زیادی در برابر این خشکی باشد تا با گذشت زمان روکش رویی آن جمع نشود و کارایی خود را حفظ کند.
شرکت نوآوران کف کاذبی با انعطاف پذیری بالا با شرایط آب و هوایی منطقه شما پیشنهاد میدهد.
این مدل از کف کاذب در برابر خشکی زیاد ،گرما و سرمای بالا ،دچار خوردگی نمیشود ، ترک نمی خورد،جمع نمی شود ، نمی شکند و کارایی و ظاهر خود را حفظ میکند .
مطمئنا این کف کاذب مناسب ترین و تخصصی ترین انتخاب هم از نظر کارکرد و هم از نظر هزینه برای سازمان شما می باشد.
برای دریافت مشاوره در این زمینه و سفارش با مشاورین ما تماس بگیرید.

زلزله در قم و کف کاذب قم

شهر قم مانند همه شهرهای ایران برروی گسل قرار دارد و سابقه وقوع زلزله در این شهر وجود دارد و با توجه به اینکه بسیاری از بافت این شهر فرسوده است باید برای طراحی یک اتاق سرور به این موضوع توجه ویژه کرد و کف کاذبی برای سازمان خود انتخاب کنید که سازه های آن در برابر زلزله مقاوم باشد و در صورت وقوع این اتفاق کمترین خسارت بوجود آید.
کف کاذبی که نوآوران برای شما در نظر دارد دارای سازه های ضد زلزله می‌باشد برای اطمینان از انتخاب خود با ما تماس بگیرید.

فاصله قم تا انبارهای نوآوران در تهران و اصفهان

قم تا اصفهان :275 کیلومتر – زمان : 3 ساعت و 21 دقیقه تا تهران تا قم  : 151 کیلومتر – زمان : 1 ساعت و 55 دقیقه

نمایندگی کف کاذب قم

از آنجا که استان قم همیشه یکی از مصرف کننده های کف کاذب نوآوران بوده است. این شرکت به عنوان تولید کننده انواع کف کاذب در ایران جهت سهولت در خرید بصورت مستقیم به ارائه کف کاذب در قم بپردازد.

واگذاری نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش خود در استان قم از افراد با تجربه و واجد شرایط دعوت به همکاری مینماید.

جهت اطلاع از شرایط اخذ نمایندگی  می توانید با ما تماس بگیرید.

فروش کف کاذب در قم:

برای دریافت هرگونه مشاوره فنی در خصوص انواع کف کاذب ، استاندارد سازی اتاق سرور و فروش کف کاذب در قم میتوانید با مشاوران شرکت نوآوران تماس بگیرید .با لبخند پاسخگوی شما هستیم.
همچنین جهت سفارش محصولات کف کاذب نوآوران میتوانید با واحد فروش ارتباط برقرار نمائید.

0/5 (0 نظر)