کف کاذب قشم

کف کاذب در قشم

مقدمه

آنچه در این مطلب میخوانیم بررسی جزیره قشم از نظر عوامل جغرافیایی و محیطی تاثیر گذار بر عمر کف کاذب میباشد.

عواملی مانند:

  • مصرف کف کاذب در قشم
  • تاثیر آب و هوای قشم بر کف کاذب
  • نمایندگی کف کاذب در قشم
  • ارائه مشاوره
  • معرفی مناسب ترین کف کاذب با سازگاری بسیار بالا در شرایط گوناگون با قیمت مناسب

 

قشم بزرگترین جزیره ایران و جزء جزایر هرمزگان است.

 

آب و هوای قشم و کف کاذب قشم

قشم دارای آب و هوای گرم و مرطوب است و رطوبت نسبی آن بالا است.

یکی از اصولی که در استاندارد سازی اتاق سرور مطرح است و در استاندارد tia-942 مطرح شده است ،بحث رطوبت در اتاق سرور و مراکز داده میباشد.

رطوبت در اتاق سرور اندازه مشخصی باید داشته باشد و از حد مشخصی نباید کمتر و یا بیشتر باشد.

از آنجایی که کف کاذب یکی از تجهیزات اصلی اتاق سرور بشمار می آید در هنگام انتخاب کف کاذب باید به این نکته توجه ویژه داشت زیرا رطوبت بیش از حد پایین باعث خشکی و ترک کف پوش های کف کاذب و رطوبت بالا باعث زنگ زدگی ساطه های کف کاذب میشود و در هر دو صورت از عمر کف کاذب می کاهد و نیاز به تعویض آن را تسریع میکند که این امر باعث افزایش هزینه ها و اتلاف زمان میشود.

برای کف کاذب قشم به دلیل بالا بودن رطوبت نسبی هوای قشم زنگ زدگی سازه های کف کاذب در زمان کمتری رخ میدهد بنابراین توصیه ما به شما استفاده از کف کاذب ضد رطوبت میباشد.

البته موارد گفته شده به این معنی نیست که امکان استفاده از دیگر انواع کف کاذب نیست بلکه به این معنی است که بسیار بهتر است که هنگام انتخاب کف کاذب قشم به این مسئله توجه شود و کف کاذبی انتخاب شود که بتواند دوام بسیار بالایی داشته باشد و تا سالها بدون کوچکترین مشکلی مورد استفاده قرار گیرد،این امر باعث کاهش هزینه ها میشود.

تیم نوآوران کیان ارتباط پایدار میتواند تخصصی ترین مشاوره هارا در این زمینه در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید بهترین انتخاب را با مناسب ترین قیمت ها داشته باشد .

همچنین ما به شما کف کاذبی را معرفی میکنیم که کاملا با رطوبت سازگار است و دارای سازه های ضد رطوبت میباشد و میتوانید با اطمینان خاطر بالا در زمان طولانی از آن استفاده کنید زیرا این مدل از کف کاذب در تولید بسیار منعطف است و میتواند سلیقه شما  را درمورد نوع کفپوش،رنگ آن و همچنین اندازه با توجه به محیط مورد استفاده براورده کند.

شما میتوانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد کف کاذب ضد رطوبت و همچنین دریافت مشاوره درمورد انواع کف کاذب با ما تماس بگیرید.

مشاوران ما به بهترین نحو شما را راهنمایی میکنند.

همچنین میتوانید با تکمیل فرم زیر اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید تا همکاران ما جهت مشاوره بیشتر با شما تماس بگیرند.

طالعه بیشتر: موارد استفاده و کارایی انواع کف کاذب و بررسی نقاط ضعف و قوت هریک

فاصله قشم تا انبارهای کف کاذب نوآوران در اصفهان و تهران

فاصله بین قشم تا کارخانه تولید کف کاذب نوآوران در اصفهان : 1017 کیلومتر

فاصله زمانی : 12 ساعت و 36 دقیقه

فاصله بین قشم تا انبار کف کاذب نوآوران در تهران : 1319 کیلومتر

فاصله زمانی : 15 ساعت و 9 دقیقه

کف کاذب در قشم

نمایندگی کف کاذب در قشم

شرکت نوآوران به عنوان تولید کننده و ارائه دهنده انواع کف کاذب در ایران قصد دارد تا نمایندگی فروش انواع محصولات کف کاذب خود را به افراد واجد شرایط واگذار نماید.افراد علاقمند میتوانند جهت دریافت نمایندگی کف کاذب در قشم با ما تماس بگیرند و یا با تکمیل فرم زیر اطلاعات خود را ارسال کرده تا همکاران ما با شما تماس بگبرند.