کف کاذب قزوین

مقدمه

آنچه در این مطلب میخوانید تحلیل و بررسی استان قزوین از احاظ عوامل تاثیرگذار محیطی بر کف کاذب است.

آنچه به آن پرداخته شده است عبارتنداز:

  • مصرف کف کاذب در قزوین
  • تاثیر آب و هوای قزوین بر کف کاذب
  • زلزله و کف کاذب مناسب
  • معرفی کف کاذب منعطف و سازگار با هر نوع شرایط
  • نمایندگی کف کاذب

 

قزوین شهری تاریخی است که مرکز استان قزوین و در غرب ایران قرار دارد. قزوین به دلیل قرار گرفتن در راه ارتباطی بین استان های شمالی و غربی و نزدیکی به تهران از اهمیت زیادی در کشور برخوردار است . این امر باعث بوجود امدن شهرهای صنعتی و قرار گرفتن چندین دانشگاه معتبر در این استان شده است و همین مساله سبب شده یکی از مصرف کنندگان دائمی کف کاذب باشد.

 

آب و هوای قزوین و کف کاذب قزوین

قزوین به دلیل قرار گرفتن در ارتفاعات البرز از لحاظ آب و هوایی جز مناطق سرد ایران محسوب میشود و تابستان های خوب و خنک و زمستان های سردی دارد.ارتفاعات فراوان باعث بوجود آمدن دشت های بسیاری نیز در این استان شده است .

این استان تحت تاثیر توده هوای باران زا قرار دارد و در زمستان میزان بارش باران مطلوب است و به همین دلیل از میزان رطوبت چشمگیری برخوردار است ، همچنین وجود دشت ها و مناطق پست نیز به افزایش رطوبت این منطقه کمک کرده است.

این رطوبت در زمستان به حداکثر میزان خود و در تابستان به حداقل میزان خود میرسد.

هنگام انتخاب کف کاذب قزوین باید به شرایط اقلیمی استان توجه کرد زیرا سردی هوا و رطوبت زیاد میتواند بر دوام و ماندگاری و کارایی کف کاذب تاثیر بسزایی داشته باشد هرچند این رطوبت از نظر انسان زیاد احساس نشود اما در اندازه گیری با دستگاه های مخصوص و با مقایسه با اندازه های استاندارد پی میبریم که میزان آن زیاد است.رطوبت زیاد باعث زنگ زدگی در کف کاذب فولادی و تغییر کف پوش انواع کف کاذب میشود.

با توجه به این توضیحات شاید به نظر بیاید هیچ مدل کف کاذبی برای مناطق مرطوب مناسب نیست اما شرکت نوآوران کف کاذبی را به شما ارائه میدهد که علاوه بر سازگاری با رطوبت ، میتواند در آب  و هوای گرم و خشک نیز که باعث شکنندگی کف کاذب میشود کاملا سازگار باشد.

این مدل کف کاذب به صورت هوشمندانه ای با شرایط محیطی و انعطاف پذیر در سایز ، مدل کف پوش و رنگ آن میتواند تولید شود.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی و رایگان با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

زلزله و کف کاذب در قزوین

قزوین یکی از مناطق زلزله خیز ایران است و بررسی آمار نشان میدهد تا کنون زمین لرزه های بسیاری در آن اتفاق افتاده است.

مسلما شما به عنوان یک مهندس آی تی و فردی که به دنبال استاندارد سازی سازمان خود و نصب کف کاذب هستید به خوبی از اهمیت استفاده از کف کاذب مناسب برای جلوگیری از خرابی و آسیب به تجهیزات اتاق سرور یا اتاق برق آگاه هستید.

از انجا که قزوین زلزله های زیادی را به خود دیده است پس اهمیت این موضوع در این استان بخوبی درک میشود بنابراین برای انتخاب کف کاذب قزوین دومین فاکتور مهم استفاده از کف کاذب با سازه های ضد زلزله میباشد.

کف کاذب نوآوران توان مقابله بالایی با زلزله را دارد و این امر کاملا قابل اثبات است.

جهت کسب اطلاعات بیشتربا ما تماس بگیرید.

 

برای اطمینان از انتخاب خود پیشنهاد میکنم مقاله زیر را مطالعه کنید.

حتما بخوانید: بررسی نقاط قوت و نقاط ضعف انواع کف کاذب

فاصله قزوین تا انبارهای نوآوران در اصفهان و تهران

فاصله بین قزوین تا اصفهان : 469 کیلومتر – زمان :5 ساعت و 14 دقیقه

فاصله بین قزوین تا تهران : 153 کیلومتر – زمان :2 ساعت و 8 دقیقه

باوجود اینکه فاصله قزوین تا تهران کم است اما با این وجود امکان ارسال از هر دو انبار مهیا است .

نمایندگی کف کاذب در قزوین

با توجه به بررسی هایی که در این مقاله انجام شد و پروژه هایی که شرکت نوآوران در این استان انجام داده است، شرکت نوآوران تصمیم گرفته است به صورت مستقیم به فروش کف کاذب در قزوین بپردازد و نمایندگی محصولات خود را به افراد بومی و متخصص خود استان قزوین واگذار نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ نمایندگی کف کاذب قزوین میتوانید با ما تماس بگیرید و یا از طریق فرم زیر اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.