کف کاذب عسلویه

کف کاذب در عسلویه به دلیل شرایط آب و هوایی خاص این منطقه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. عسلویه دارای رطوبت نسبی بالا و دمای بالایی است که می تواند باعث زنگ زدگی و خوردگی کف کاذب شود. بنابراین، کف کاذب مورد استفاده در این منطقه باید از مواد ضد زنگ و ضد خوردگی ساخته شده باشد. هدف از این مطلب بررسی و تحلیل عسلویه از نظر عوامل جغرافیایی تاثیرگذار بر عمر کف کاذب می باشد. عسلویه مرکز شهرستان عسلویه و جزء استان بوشهر می باشد. عسلویه یک منطقه ویژه اقتصادی  برای بهره برداری از منابع نفت و گاز می باشد. نیاز به تجهیزات استاندارد سازی در این منطقه خیلی احساس می شود و این امر به دلیل صنایع خاصی است که در این منطقه وجود دارد .از جمله این مناطق می توان حوزه پارس شمالی،پارس جنوبی ،پارس کنگان،میدان گازی گلشن ،میدان گازی فرزاد،میدان گازی گلشن. در هریک از این حوزه ها و میدان های گازی پالایشگاه های متعدد وجود دارد. استاندارد سازی در این منطقه بسیار حساس می باشد. یکی از تجهیزات مهم و اصلی کف کاذب است  که در اتاق سرور مورد استفاده می باشد.

کف کاذب با کیفیت

جهت خرید کف کاذب برای منطقه عسلویه نیاز به مشاوره دارید؟

09900190083

سراوینل کف کاذب مناسب عسلویه

کف کاذب سراوینل یک محصول ایرانی است که توسط شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار تولید می شود. این محصول جدیدترین نسل کف کاذب است که از مواد پیشرفته و تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است. کف کاذب سراوینل دارای ویژگی های منحصر به فردی است که آن را برای استفاده در مناطق مرطوب و صنعتی مناسب می کند.

از جمله ویژگی های کف کاذب سراوینل می توان به موارد زیر اشاره کرد

 • مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی
 • قابلیت تحمل بارهای سنگین
 • قیمت مقرون به صرفه
 • نصب و نگهداری آسان
 • گارانتی مادام العمر در برابر آب و رطوبت

با توجه به این ویژگی ها، کف کاذب سراوینل یک گزینه عالی برای استفاده در مناطقی مانند عسلویه است. این محصول می تواند به خوبی در برابر شرایط آب و هوایی سخت این منطقه مقاومت کند و سال ها بدون نیاز به تعمیر و نگهداری، کار کند.در ادامه به بررسی هر یک از ویژگی های کف کاذب سراوینل می پردازیم:

مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی

کف کاذب سراوینل از آلیاژهای آلومینیوم با مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی ساخته شده است. این آلیاژها در برابر رطوبت، مواد شیمیایی و سایر عوامل خورنده مقاوم هستند.

قابلیت تحمل بارهای سنگین

کف کاذب سراوینل می تواند در برابر بارهای سنگین مقاومت کند. این کف کاذب برای استفاده در فضاهایی که تجهیزات سنگین وجود دارد، مناسب است.

قیمت مقرون به صرفه

کف کاذب سراوینل یک گزینه مقرون به صرفه برای استفاده در مناطق مرطوب و صنعتی است. این کف کاذب از مواد با کیفیت ساخته شده است و دارای گارانتی مادام العمر در برابر آب و رطوبت است.

نصب و نگهداری آسان

کف کاذب سراوینل به راحتی نصب و نگهداری می شود. این کف کاذب دارای طراحی ساده ای است که نصب آن را آسان می کند. همچنین، این کف کاذب به تعمیر و نگهداری زیادی نیاز ندارد.

اگر در بندر ماهشهر نیاز به کف کاذب دارید نمایندگی کف کاذب ماهشهر را مشاهده فرمایید:

کف کاذب ماهشهر

گارانتی مادام العمر در برابر آب و رطوبت

کف کاذب سراوینل دارای گارانتی مادام العمر در برابر آب و رطوبت است. این گارانتی نشان دهنده کیفیت بالای این محصول و اطمینان تولید کننده از آن است.

با توجه به ویژگی های ذکر شده، کف کاذب سراوینل یک محصول عالی برای استفاده در مناطق مرطوب و صنعتی مانند عسلویه است. این کف کاذب می تواند به خوبی در برابر شرایط آب و هوایی سخت این منطقه مقاومت کند و سال ها بدون نیاز به تعمیر و نگهداری، کار کند.

هنگام انتخاب کف کاذب برای عسلویه، مهم است که عوامل زیر را در نظر بگیرید

 • آب و هوای منطقه: کف کاذب باید در برابر خوردگی و خوردگی مقاوم باشد.
 • بارهای مورد انتظار: کف کاذب باید بتواند وزن تجهیزات و اشیاء موجود در اتاق را تحمل کند.
 • نیازهای زیبایی شناختی: کف کاذب باید با ظاهر کلی اتاق مطابقت داشته باشد.

با انتخاب نوع صحیح کف کاذب، می توان طول عمر و عملکرد آن را در شرایط آب و هوایی عسلویه افزایش داد.

آب و هوای عسلویه و کف کاذب

عسلویه نیز مانند اکثر شهر های بوشهر دارای رطوبت نسبی بالایی می باشد بعلاوه آلاینده های موجود در هوا نیز به خاص شدن هوای آن کمک می کنند. رطوبت بالا در اتاق سرور مضر می باشد و باعث آسیب رساندن به تجهیزات می شود. برای اطلاع از میزان رطوبت مطلوب اتاق سرور طبق استانداردهای جهانی مطلب استاندارد TIA-942 را مطالعه فرمایید. یکی از تجهیزاتی که تحت تاثیر رطوبت هوا آسیب پذیر است کف کاذب می باشد.کف کاذب در اثر رطوبت بالا دچار زنگ زدگی می شود و کیفیت و دوام خود را از دست می دهد. بهترین انتخاب برای مناطقی که رطوبت بالا دارند کف کاذب با سازه های ضد رطوبت می باشد که توان مقابله در برابر رطوبت را داشته باشد. این مدل از کف کاذب به گونه ای تولید می شود که کاملا با شرایط گوناگون سازگار است و در تولید بسیار منعطف است و با توجه به شرایط محیطی و سازمانی شما تولید می شود. هم چنین از نظر ظاهر و ابعاد نیز می تواند مطابق با سلیقه شما باشد. این کف محصول شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار می باشد. می توانید برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر در مورد کف کاذب نوآوران و انواع دیگر کف کاذب با ما تماس بگیرید و یا می توانید فرم زیر را تکمیل کرده تا همکاران ما با شما تماس گرفته و مشاوره تخصصی در مورد استاندارد سازی پروژه خود را دریافت کنید.

نمایندگی کف کاذب در عسلویه

تیم نوآوران قصد دارد برای راحتی در خرید مشتریان خود در عسلویه نمایندگی محصولات خود را واگذار نماید تا در این صورت مهندسین گرامی بتوانند از نمایشگاه دیدن فرمایند و با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به خرید اقدام نمایند. افراد واجد شرایط و علاقمند می توانند جهت دریافت نمایندگی  با ما تماس بگیرند.

فاصله عسلویه تا انبارهای کف کاذب نوآوران در اصفهان و تهران

فاصله عسلویه تا انبارهای کف کاذب نوآوران

فاصله بین عسلویه تا کارخانه کف کاذب نوآوران در  اصفهان : 839 کیلومتر

زمان : 10 ساعت و 1 دقیقه

عسلویه تا انبار کف کاذب نوآوران در  تهران : 1291 کیلومتر

مدت زمانی : 14 ساعت و 33 دقیقه

اجزای کف کاذب

 • پنل:

قسمت اصلی این سیستم می باشد که دارای تنوع زیادی است. نوع روکش نهایی پنل با توجه به کاربری و شرایط محیط انتخاب می گردد.

 • پایه:

این قطعه از فولاد آبکاری شده تهیه می شود و قابل تنظیم در ارتفاع مختلف می باشد.

 • استیرینگر:

با قرار گرفتن این قطعه در کنار یکدیگر شبکه ای به وجود می آید که پنل را ثابت نگه می دارد. سایر اجزا شامل پیچ و مهره، کلاهک، کفشک، نوار دور و… می باشد.

کاربرد کف کاذب در عسلویه

 • اتاق کنترل
 • اتاق برق
 • دیتا سنتر
 • سالن کنفرانس
 • سازمانها و اداره ها
 • مناطق مسکونی و تجاری
 • صنعتی و پتروشیمی

سفارش فوری کف کاذب به همراه مشاوره رایگان09900190083