کف کاذب عسلویه

کف کاذب عسلویه: مقدمه

هدف از این مطلب بررسی و تحلیل عسلویه از نظر عوامل جغرافیایی تاثیرگذار بر عمر کف کاذب میباشد.

آنچه میخوانیم:

  • موارد استفاده از کف کاذب در عسلویه

  • تاثیر آب و هوای عسلویه بر کف کاذب
  • معرفی کف کاذب هوشمند و بسیار سازگار و منعطف
  • ارائه مشاوره
  • نمایندگی کف کاذب در عسلویه

 

عسلویه مرکز شهرستان عسلویه و جزء استان بوشهر میباشد.عسلویه یک منطقه ویژه اقتصادی بحساب می آید که برای بهره برداری از منابع نفت و گاز تاسس شده است.

نیاز به تجهیزات استاندارد سازی در این منطقه خیلی احساس میشود و این امر به دلیل صنایع خاصی است که در این منطقه وجود دارد .از جمله این مناطق میتوان حوزه پارس شمالی،پارس جنوبی ،پارس کنگان،میدان گازی گلشن ،میدان گازی فرزاد،میدان گازی گلشن.در هریک از این حوزه ها و میدان های گازی پالایشگاه های متعدد وجود دارد.بدیهی است که استاندارد سازی در این منطقه بسیار حساس میباشد و یکی از تجهیزاتی که در این مطلب به آن میپردازیم کف کاذب است که یکی از اصلی ترین تجهیزاتی است که در اتاق سرور و مراکز داده استفاده میشود.

آب و هوای عسلویه و کف کاذب

عسلویه نیز مانند اکثر شهر های بوشهر دارای رطوبت نسبی بالایی میباشد بعلاوه آلاینده های موجود در هوا نیز به خاص شدن هوای آن کمک میکنند.رطوبت بالا از نظر استانداردهای اتاق سرور مضر میباشد و باعث آسیب رساندن به تجهیزات داخل اتاق سرور و مراکز داده میشود .میتوانید برای اطلاع از میزان رطوبت مطلوب اتاق سرور طبق استاتداردهای جهانی مطلب استاندارد TIA-942 را مطالعه فرمایید.

یکی از تجهیزاتی که تحت تاثیر رطوبت هوا آسیب پذیر است کف کاذب میباشد.کف کاذب در اثر رطوبت بالا دچار زنگ زدگی میشود و کیفیت و دوام خود را از دست میدهد.

بهترین انتخاب برای کف کاذب عسلویه و مناطقی که رطوبت بالا دارند کف کاذب با سازه های ضد رطوبت میباشد که توان مقابله در برابر رطوبت را داشته باشد.

این مدل از کف کاذب به گونه ای تولید میشود که کاملا با شرایط گوناگون سازگار است و در تولید بسیار منعطف است و با توجه به شرایط محیطی و سازمانی شما تولید میشود.همچنین از نظر ظاهر و ابعاد نیز میتواند مطابق با سلیقه شما باشد.

این کف کاذب محصول شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار میباشد.

میتوانید برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر درمورد کف کاذب نوآوران و انواع دیگر کف کاذب با ما تماس بگیرید و یا چنانچه تمایل دارید میتوانید فرم زیر را تکمیل کرده تا همکاران ما با شما تماس گرفته و مشاوره تخصصی درمورد استاندارد سازی پروژه خود را دریافت کنید.

یشتر: هر آنچه درمورد کف کاذب باید بدانید:انواع کف کاذب،مزایا و کاربردها،دلیل تنوع در کف کاذب،مقایسه انواع کف کاذب

نمایندگی کف کاذب در عسلویه

تیم نوآوران قصد دارد برای راحتی در خرید مشتریان خود در عسلویه نمایندگی محصولات خود را واگذار نماید تا در این صورت مهندسین گرامی بتوانند از نمایشگاه کف کاذب در عسلویه دیدن فرمایند و با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به خرید اقدام نمایند.

ازین رو افراد واجد شرایط و علاقمند میتوانند جهت دریفات نمایندگی کف کاذب در عسلویه با ما تماس گرفته و یا فرم زیر را تکمیل کرده تا همکاران ما بعد از بررسی با شما تماس بگیرند.

 

فاصله عسلویه تا انبارهای کف کاذب نوآوران در اصفهان و تهران

فاصله عسلویه تا انبارهای کف کاذب نوآوران

کف کاذب در عسلویه

فاصله بین عسلویه تا کارخانه کف کاذب نوآوران در  اصفهان : 839 کیلومتر

فاصله زمانی : 10 ساعت و 1 دقیقه

فاصله بین عسلویه تا انبار کف کادب نوآوران در  تهران : 1291 کیلومتر

فاصله زمانی : 14 ساعت و 33 دقیقه

سفارش فوری کف کاذب به همراه مشاوره رایگان09900190083