کف کاذب ضد رطوبت

کف کاذب ضد رطوبت یکی از جدید ترین محصولات کف کاذب می باشد.استفاده از کف کاذب های فولادی و آلومینیومی و چوب هرگز نتوانسته نیاز های نقاط پر رطوبت را برطرف سازد. کف کاذب ضد رطوبت با بکار گیری مواد ضد رطوبت و کف پوش های متنوع تولید میگردد و در نقاطی مانند استخرها – خطوط تولیدی که با آب کار میکنند و راهروها و… بکار میرود. عدم محدودیت ابعاد و اندازه و استفاده از نوار های مقاوم ضربه گیر اطراف پنل عمر این محصول را بسیار افزایش داده و رضایت مصرف کننده را جلب نموده است.کف کاذب سراوینل مدل F77 جدیدترین نسل کف کاذب است که بعنوان محصول انحصاری شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار تولید میگردد. این محصول اختراع ایرانی است ویکی از با کیفیت ترین محصولات این حوزه بشمار میآید.

کف کاذب ضد رطوبت نوآوران

چرا کف کاذب ضد رطوبت؟

با توجه به اینکه نقش سیستم کف کاذب ایجاد فضایی مناسب برای انتقال تاسیسات و کابل  میباشد،گاها محیط های موردنظر دارای رطوبت بسیار بالایی میباشند که استفاده از بعضی کف های کاذب مانند:

و… نمیتواند پاسخگوی نیاز ما در اینگونه محیط ها باشند. شاید اکثر ارائه دهندگان سیستم کف کاذب، کف کاذب آلومینیومی را برای محیط های مرطوب معرفی کنند اما…

آیا کف کاذب آلومینیوم میتواند در برابر رطوبت مقاوم باشد؟

با توجه به اینکه کف کاذب یک سیستم متشکل از قطعات مختلف میباشد، کف کاذب آلومینیوم نیز دارای قطعات فلزی بوده و گاها نقاط اتصال آلومینیوم(کفشک و کلاهک پایه کف کاذب)اکسیده شده و کارایی خود را از دست میدهند. پوشش روی پنل کف کاذب آلومینیوم یا از کف پوش پی وی سی میباشد و یا روکش HPLوقتی رطوبت در محیط مورد نظر بیش از انداره باشد (مانند شمال وجنوب کشور) کفپوش HPL تحت تاثیر قرار میگیرد و در زمان محدودی کیفیت خود را از دست میدهد.بنابراین توصیه میگردد در محیط های مرطوب از کف کاذب ضد رطوبت استفاده گردد. جهت کسب اطلاعات و دریافت کاتالوگ محصول همکنون با ما تماس بگیرید.

ترکیبات سیستم کف کاذب ضد رطوبت

  • پنل کف کاذب ضد رطوبت
  • کف پوش
  • میله ی رابط
  • کفشک
  • کلاهک
  • استیرینگر
اکسیدن شدن کف کاذب آلومینیوم

برای انتخاب مناسب ترین کف کاذب پیشنهاد میکنم مطلب بررسی و مقایسه انواع کف کاذب را مطالعه فرمایید.

جهت سفارش کف کاذب میتوانید با 09900190083 تماس بگیرید و علاوه بر دریافت مشاوره رایگان محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.