کف کاذب شیشه ای

کف کاذب شیشه ای مدل خاصی از کف کاذب است که بسیار منحصر بفرد است و تاثیر قابل توجهی به فضا میبخشد. این مدل کف کاذب علاوه بر دارا بودن کارایی دیگر انواع کف کاذب از نظر معماری و زیبایی محیط نیز تاثیرگذار است، با استفاده از شیشه های رنگی و نورپردازی زیر کف کاذب شیشه ای کاربرد خاص و ویژه ای را میتوان بوجود آورد و از نظر سایر کاربردهای کف کاذب ،مزیتی که بر انواع کف کاذب دارد این است که میتوان بدون نیاز به برداشتن کف بر زیر کف و تجهیزاتی که در زیر کف قرار گرفته اند نظارت کرد.

با توجه به حساس بودن جنس شیشه ، هنگام تولید این مدل از کف کاذب باید بررسی ها و محاسبات دقیق انجام بشود تا محصولی که تولید میشود هم دارای مقاومت بالایی در هنگام تردد و قرار گرفتن اجسام سنگین باشد و هم از لیز خوردن افراد و اجسام جلوگیری کند و همچنین در برابر زلزله هم مقاوم باشد.

جنس کف کاذب شیشه ای

کف کاذب شیشه ای از پنل های سه لایه است در لایه رویی با استفاده از الگوها و طرح های سند بلاست و شن شویی چسبندگی در سطح کف ایجاد میکنند تا از هرگونه لغزش احتمالی در شرایط نامساعد آب و هوایی و هنگام تردد جلوگیری شود.

لابه میانی را میتوان در صورت نیاز و با توجه به سلیقه مشتری رنگی انتخاب کرد ،لایه پایینی برای نورپردازی میباشد و به این منظور از LED استفاده میکنند.

ویژگی های کف کاذب شیشه ای

  • پاک شوندگی راحت
  • غیر اکرلیک
  • مقاوم در برابر خراش
  • قاب فولادی ضد زنگ براق
  • امکان استفاده از شیشه مات و شفاف
  • نظارت به زیر کف بدون نیاز به برداشتن کف کاذب

 

محل مورد استفاده از کف کاذب شیشه ای

  • اتاق کنفرانس،استدیو تلویزیونی ،اتاق های معمولی ،اتاق سرور و مراکز داده ،اتاق خواب
  • مناطق عمومی مانند:مناطق ورودی ،مسیرهای فرار (به منظور نشانه گذاری )
  • اماکن تفریحی مانند:موزه ،مراکز حرید،سالن سینما ،سالن تئاتر ،سالن کنسرت ،کتابخانه ،آزمایشگاه ،رستوران ،هتل

 

ویژگی منحصربفرد کف کاذب شیشه ای

همانطور که در ابتدا اشاره شد این مدل کف مانند بقیه انواع کف کاذب دوام و استحکام بالایی دارد و ویژگی منحصربفرد آن نسبت به روکش پارکت و سرامیک و مرمر از لحاظ زیبایی و معماری میباشد.

شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار تولید کننده انواع کف کاذب با بالاترین کیفیت کف کاذب شیشه ای با بالاترین مقاومت و استحکام را به شما ارائه میکند همچنین با داشتن سابقه طولانی در زمینه نصب و اجرای انواع کف کاذب محیطی بسیار زیبا با طراحی مهندسی را به شما تحویل میدهد.

شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر و سفارش محصول با ما تماس بگیرید و یا با تکمیل فرم زیر اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید تا مشاوران ما با شما تماس بگیرند.