کف کاذب شهرکرد:

در این مطلب استان چهارمحال و بختیاری را از نظر عوامل محیطی و جغرافیایی مهم و تاثیرگذار در دوام کف کاذب بررسی میکنیم.

آنچه میخوانیم:

  • موارد استفاده کف کاذب در چهارمحال و بختیاری
  • تاثیر آب و هوای چهارمحال بر کف کاذب شهرکرد
  • معرفی کف کاذب سازگار و منعطف
  • نمایندگی کف کاذب
  • ارائه مشاوره

استان چهارمحال و بختیاری به مرکزیت شهرکرد در جنوب غرب اصفهان قرار دارد.وجود صنایع و کارخانه های بزرگی چون فولاد زاگرس شهرکرد ،سیمان شهرکرد،صنایع شیر و لبنی شهرکرد،لوازم خانگی برفاب شهرکرد ،گاز کربنیک شهرکرد و نساجی حجاب شهرکرد اقتصاد این استان را تحت تاثیر قرار داده است.مسئله مهم و قابل توجه استاندارد سازی این کارخانجات است که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.از جمله تجهیزات مهمی که برای استاندارد سازی مراکز داده و اتاق سرور هر سازمانی استفاده میشود کف کاذب می باشد.

هرچه کف کاذبی که استفاده میکنید با دقت بیشتری انتخاب شود عمر طولانی تری خواهد داشت.از عوامل مهمی که در دوام کف کاذب تاثیر گذار است، آب و هوا و شرایط جغرافیایی می باشد.

 

آب و هوا و کف کاذب شهرکرد

استان چهار محال و بختیاری در مرکز کوه های زاگرس واقع شده است.

میزان بارش برف و باران نسبتا مناسبی داشته باشد.همچنین میزان رطوبت نسبی هوا در فصل زمستان بین متوسط تا زیاد قرار دارد.بررسی آب و هوای استان به این دلیل است که اقلیم و شرایط آب و هوایی در تجهیزات اتاق سرور تاثیرگذار است میتوانید برای مطالعه بیشتر در این زمینه مطلب استاندارد TIA-942 را مطالعه فرمایید.همانطور که گفته شد شرایط آب و هوایی در این امر بسیار تاثیرگذار است .یکی از تجهیزاتی که تحت تاثیر قرار میگیرد کف کاذب است.

انتخاب کف مناسب:

در هنگام انتخاب کف کاذب باید به میزان رطوبت و گرما و خشکی هوا توجه ویژه داشت، زیرا خشکی هوا باعث شکنندگی پنل کف کاذب و رطوبت بالا باعث زنگ زدگی سازه های کف کاذب میشود.بنابر شرایط آب و هوایی این استان بهتر است از کف کاذب ضد رطوبت استفاده شود .

از انواع کف کاذب می توان استفاده کرد اما عمر کوتاهی خواهند داشت.

کف کاذب ضد رطوبت محصول شرکت نوآوران است شما میتوانید جهت سفارش محصول و یا دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد این مدل کف کاذب و یا دریافت مشاوره در خصوص انواع کف کاذب با ما تماس بگیرید.

فرم زیر را تکمیل کرده تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

طالعه بیشتر: مقایسه انواع کف کاذب و بررسی مزیت ها و نقاط ضعف هریک

نمایندگی کف کاذب در شهرکرد

شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار قصد دارد تا نمایندگی محصولات خود را در شهرکرد به افراد واجد شرایط واگذار نماید.افراد علاقمند می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص دریافت نمایندگی کف کاذب در شهرکرد با ما تماس بگیرند و یا فرم زیر را پر کرده تا همکاران ما بعد از بررسی با شما تماس بگیرند.

 

فاصله چهارمحال و بختیاری تا انبارهای کف کاذب در تهران و اصفهان

فاصله بین چهار محال بختیاری تا کارخانه کف کاذب نوآوران در اصفهان : 159 کیلومتر

مدت زمان : 2 ساعت و 5 دقیقه

چهار محال بختیاری تا انبار کف کاذب نوآوران در تهران : 603 کیلومتر

زمان : 6 ساعت و 19 دقیقه