کف کاذب سیرجان

کف کاذب سیرجان . سیرجان شهری در جنوب غربی استان کرمان و مرکز شهرستان سیرجان است.

سیرجان یکی از شهرهای صنعتی و اقتصادی کشور به‌شمار می‌رود و منطقه ویژه اقتصادی محسوب می‌شود به همین دلیل بدیهی هست که وجود ادارات و سازمان های بزرگ و همچنین معدن بزرگ گلهگهر در این شهر نیاز به کف کاذب را افزایش میدهد .

 

آب و هوای سیرجان و کف کاذب مناسب سیرجان

آب و هوای سیرجان گرم و خشک و بیابانی است. رطوبت متوسط آن ۳۶٪ و متوسط بارندگی سالانه ۱۶۰ میلی‌متر است. ارتفاع شهر سیرجان از سطح دریا ۱۷۶۶ متر است و این شهر نسبت به شهرهای نیمه کویری دیگر ایران هوایی معتدل‌تر و ملایم‌تر دارد.

آب و هوای سیرجان در تابستان نسبتاً گرم و در زمستان‌ها سرد و در برخی زمان‌ها همراه با برف و باران و در بهار همراه با بارندگی‌های شدید است.

برای انتخاب کف کاذب سیرجان باید به این نکته توجه داشت که برای آب و هوای خشک هر نوع کف کاذبی مناسب نیست و خشکی هوا میتواند عمر کف کاذب را کاهش دهد.

شرکت نوآوران کف کاذب ویژه ای را به شما معرفی میکند که میتواند هم با شرایط آب و هوایی و هم با شرایط سازمانی شما هم سازگار باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید قطعا از ویژگی های این محصول شگفت زده خواهید شد.

نمایندگی کف کاذب در سیرجان

شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار تولید کننده انواع کف کاذب در ایران برای دسترسی آسانتر مشتریان خود اقدام به ارائه مستقیم کف کاذب در سیرجان نموده است.

این شرکت جهت واگذاری نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات کف کاذب تولیدی خود ،نماینده ی فعال فروش کف کاذب در سیرجان جذب مینماید.

جهت اطلاع از شرایط اخذ نمایندگی کف کاذب سیرجان میتوانید با  ما تماس بگیرید.

فروش کف کاذب در سیرجان

شرکت نوآوران علاوه بر فروش کف کاذب ،مشاوره تخصصی در این زمینه ارائه میدهد که بعد از آن میتوانید بهترین نوع کف کاذب باتوجه به شرایط و موقعیت مکانی خود را انتخاب کنید

فاصله سیرجان تا انبارهای مرکزی کف کاذب نوآروان:

فاصله این شهر تا انبار مرکزی شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار واقع در تهران ۹۶۰ کیلومتر است

فاصله زمان:10ساعت و 8 دقیقه

 

فاصله سیرجان تا کارخانه تولید کف کاذب  شرکت نوآوران کیان ارتباط واقع در اصفهان حدود627کیلومتر

فاصله زمان:7ساعت و 26 دقیقه

امکان ارسال کالا و تیم اجرای کف کاذب سیرجان  از هر دو نقطه فراهم میباشد.