کف کاذب زنجان

مقدمه

در این مطلب سعی شده است تا استان زنجان بر اساس عوامل جغرافیایی تاثیرگذار بر کف کاذب مورد بررسی قرار گیرد.

آنچه میخوانیم:

  • مصرف کف کاذب در زنجان
  • تاثیر آب و هوای زنجان بر روی کف کاذب
  • معرفی کف کاذب کاملا سازگار با هر نوع شرایط
  • نمایندگی کف کاذب

 

زنجان در شمال غربی ایران در منطقه آذربایجان واقع شده است.وجود معادن بسیار زیاد در این استان از جمله معدن گرانیت الوند 4 ، نمک چهرآباد ، فلدسپات مغانلو 1، فلدسپات سهند 2 ، سیلیس چالوار ،مس دهنه ، سرب و روی انگوران و بسیاری از معادن دیگر این استان را به یکی از بزرگترین مصرف کنندگان کف کاذب در ایران تبدیل کرده است.

آب وهوای زنجان و کف کاذب زنجان

آب و هوای زنجان با توجه به پستی و بلندی های منطقه متفاوت است.

در ارتفاعات آب و هوای سرد کوهستانی با زمستان های سرد و پر برف و تابستان های معتدل و خشک.

در دره ها آب و هوا معتدل تر است و زمستان ها معتدل و تابستان ها گرم میباشد.

در جلگه ها آب و هوا نسبت به بقیه قسمت ها آب و هوا معتدل تر است.

میانگین بارش باران در این استان بین 227 تا 330 میلیمتر میباشد و این امر نشان دهنده رطوبت این استان میباشد و همانطور که اشاره شد در ارتفاعات دارای خشکی هوا میباشد بنابراین برای انتخاب کف کاذب زنجان باید به این موارد توجه ویژه کرد.

در نگاه اول شاید به نظر بیاید میتوان از انواع کف کاذب در این منطقه استفاده کرد و با خود بگویید ما این کار را انجام داده ایم ، اما با نگاهی تخصصی تر متوجه میشویم رطوبت و خشکی به مرور باعث کاهش عملکرد کف کاذب میشود.

در بعضی از انواع کف کاذب باعث زنگ زدگی و در بعضی دیگر باعث شکنندگی و جمع شدگی روکش کف کاذب میشود. پس نتیجه ای که میتوان گرفت این است که با یک انتخاب صحیح و اصولی میتوان از هزینه های اضافی مبنی بر تعویض کف کاذب اجتناب کرد.

شرکت نوآوران افتخار دارد کف کاذبی را به شما ارائه دهد که تمام این موانع را مرتفع کرده است و با هزینه بسیار مناسب بهترین و کاملترین عملکرد را در اختیار شما قرار دهد.همچنین این کف علاوه بر موارد ذکر شده میتواند زیبایی محیط را نیز تامین کند زیرا در انتخاب مدل و رنگ کف پوش آن شما انتخاب کننده میباشید.

بهترین ها برای کسانی است که برای وقت و سرمایه خود ارزش قائل هستند. برای دریافت مشاوره و راهنمایی رایگان و سفارش با ما تماس بگیرید.

مطلب ویژه: آشنایی با انواع کف کاذب بررسی موردی هرکدام

نمایندگی کف کاذب در زنجان

شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار تولید کننده انواع کف کاذب جهت فراهم کردن امکان بازدید از نمایشگاه کف کاذب نوآوران در هر استان و خرید راحت و سریع مشتریان خود ،اقدام به ارائه مستقیم محصولات خود در همه استان های ایران از جمله زنجان نموده است. لذا این شرکت جهت واگذاری نمایندگی فروش وخدمات پس از فروش محصولات کف کاذب تولیدی خود در زنجان نماینده فعال میپذیرد.

متقاضیان محترم میتوانند جهت اطلاع از شرایط اخذ نمایندگی کف کاذب زنجان میتوانید با  ما تماس بگیرند

 

فروش کف کاذب در زنجان

شرکت نوآوران افتخار همکاری در زمینه های فروش کف کاذب ، استاندارد سازی اتاق سرور ، اجرای کف کاذب ، فروش و نصب سیستم اعلام و اطفا حریق با همه استان های ایران از جمله استان زنجان را دارد.این شرکت اکنون قصد دارد تا بصورت مسقیم و توسط مردم شریف زنجان به فروش کف کاذب در زنجان مبادرت ورزد تا در زمینه اشتغال زایی نیز گامی موثر برداشته باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

فاصله زنجان تا انبارهای مرکزی کف کاذب نوآروان:

فاصله بین زنجان تا کارخانه تولید کف کاذب نوآوران در اصفهان : :620 کیلومتر

فاصله زمانی : 7 ساعت و 3 دقیقه

فاصله بین زنجان تا انبار کف کاذب نوآوران در  تهران: :335 کیلومتر

فاصله زمانی :3 ساعت و 46 دقیقه

 

امکان ارسال کالا و تیم اجرای کف کاذب زنجان  از هر دو نقطه فراهم میباشد.تماس بگیرید وثبت سفارش کنید…