کف کاذب بجنورد

کف کاذب بجنورد توسط کارسناسان شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار مورد بررسی قرار گرفته است .هم اکنون ما برای بجنورد ومنطقه خراسان شمالی کف کاذب اختصاصی تولید میکنیم.

مقدمه

هدف از این مطلب بررسی بجنورد و خراسان شمالی از نظر انتخاب کف کاذب مناسب.

سوالاتی که در این مقاله به پاسخ آنها میرسیم:

چرا مصرف کف کاذب در خراسان شمالی بسیار زیاد میباشد؟

چه کف کاذبی برای آب و هوای خراسان شمالی مناسب تر میباشد؟

با وجود پدیده طبیعی زلزله چه کف کاذبی برای خراسان شمالی مناسب تر است؟

 

بجنورد مرکز استان خراسان شمالی و در شمال شرق ایران واقع شده است.بجنورد یک شهر کوهپایه ای میباشد.

یکی از دلایل اصلی استفاده از کف کاذب در یک شهر وجود صنایع و معادن بسیار میباشد که باعث افزایش استفاده از کف کاذب در آن منطقه میشود.

در استان خراسان شمالی صنایع و معادن بسیاری وجود دارد ،حدود 3600 کارگاه صنعتی و کارخانه در این استان قرار دارد از جمله این صنایع میتوان به مجتمع پتروشیمی ،کارخانه سیمان ، کارخانه های پلاستیک ،کارخانه تولید لوله و پروفیل فلزی بجنورد ،مجتمع فولاد اسفراین ،کارخانه آرد،نیروگاه برق،کارخانه سیمان خاورمیانه ، کارخانه خوراک دام و … .

همچنین حدود 270 معدن نیز در این استان به ثبت رسیده است از جمله : بوکسیت جاجرم ،آهک جاجارم ،کلسیت عشق آباد ،کلسیت اینچه بجنورد ،باریت ساری ملا ،معدن مرمریت گرمه ،سنگ لاشه حسین آباد شیروان ،زغال سنگ اسفراین ،سنگ لاشه ایزی بجنورد ، سنگ لاشه دربند ،آهک بیگان ،سنگ آهک سنگر فاروج و… .

نیاز به استاندارد سازی مراکز داده این صنایع و معادن باعث بوجود آمدن نیاز به کف کاذب میشود.

بنابراین خراسان شمالی از جمله استان های پرمصرف کف کاذب میباشد.

 

آب و هوای خراسان شمالی  و کف کاذب بجنورد

خراسان شمالی بین کوه های کپه داغ و الاداغ قرار دارد و به دو قسمت کوهستانی و پست و هموار تقسیم میشود.این استان دارای آب و هوای کوهستانی معتدل میباشد و بخاطر رودخانه دائمی اترک و سر شاخه های آن ،چشمه های فراوان ، چهار سد بزرگ و بارندگی های نسبتا خوب از رطوبت نسبی خوبی برخوردار است.

منظور از این رطوبت،رطوبتی نیست که برای ما محسوس باشد بلکه ما درمورد رطوبتی صحبت میکنیم که برای تجهیزات مراکز داده و اتاق سرور باید به اندازه و استاندارد باشد.

نکته:اگر هنوز مبحث استاندارد اتاق سرور را مطالعه نکرده اید توصیه من به شما مطالعه مطالب زیر میباشد تا به صورت اصولی با میزان رطوبت مورد نیاز اتاق سرور آشنا شوید.

استاندارد TIA-942

استاندارد کامل اتاق سرور

به طور کلی از انواع کف کاذب میتوان برای مراکز داده این استان استفاده نمود اما اگر بخواهید انتخاب شما به استاندارد ها نزدیک تر باشد و انتخاب مطمئن تری داشته باشید که در طول زمان دچار زنگ زدگی نشود، پیشنهاد میکنم از کف کاذب ضد رطوبت استفاده کنید.

شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار تولید گننده و ارائه دهنده انواع کف کاذب میتواند در خصوص انواع کف کاذب بهترین و با کیفیت ترین کف را به شما ارائه کند.علاوه بر این شما میتوانید از مشاوره تخصصی قبل خرید استفاده کرده تا هرگونه سوالی در این زمینه داشته باشید پاسخ داده شود. تیم نوآوران در همه مراحل با شما همراه هستند.

 

زلزله و کف کاذب مناسب

بررسی اهمیت توجه به زلزله در بحث استاندارد سازی و تامین تجهیزات اتاق سرور و مراکز داده از جمله کف کاذب که در این زمینه نقش مهمی را دارا میباشد.

با بررسی تاریخچه زلزله در خراسان شمالی متوجه میشویم که این استان جزء منطق زلزله خیز ایران محسوب میشود و تعداد زلزه های بالای 6 ریشتر آن کم نبوده است.ازین رو کف کاذبی که به عنوان کف کاذب بجنورد استفاده میشود باید دارای سازه های ضد زلزله باشد تا در برابر زلزله مقاوم باشد وخساسرات ناشی از زلزله را به حداقل برساند.

شرکت نوآوران کف کاذبی ضد زلزله با مقاومت بسیار بالا را به شما ارائه میدهد که اطمینان خاطر شما ببار می آورد. میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه انتخاب کف کاذب مناسب با ما تماس بگیرید.مشاوران فنی ما با لبخند پاسخگوی شما هستند و به تمام سوالات شما در زمینه کف کاذب پاسخ میدهند.

 

مطالعه بیشتر: آشنایی با انواع کف کاذب و بررسی مزایا و معایب و کاربردهای هریک

 

فاصله خراسان شمالی تا انبارهای کف کاذب نوآوران در اصفهان و تهران

فاصله بین خراسان شمالی تا انبارمرکزی کف کاذب نوآوران در اصفهان : 1075 کیلومتر

فاصله زمانی : 11 ساعت و 28 دقیقه

فاصله بین خراسان شمالی تا انبار کف کاذب نوآوران در تهران : 710 کیلومتر

فاصله زمانی : 8 ساعت و 9 دقیقه

امکان ارسال از هر دو انبار مهیا است .

نمایندگی کف کاذب در بجنورد

به دلیل نیاز زیاد خراسان شمالی به کف کاذب شرکت نوآوران تصمیم گرفته است تا به صورت مستقیم به ارائه کف کاذب در بجنورد اقدام کندو نمایندگی کف کاذب در بجنورد را به افراد علاقمند و واجد شرایط واگذار کند .از این رو شما میتوانید برای دریافت نمایندگی کف کاذب بجنورد با ما تماس بگیرید و یا اطلاعات تماس خود را از طریق فرم زیر برای ارسال کنیذ ت اهمکاران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند.