کف کاذب اهواز

مقدمه

این مطلب استان خوزستان را از نظر عوامل و شرایط محیطی تاثیرگذار بر کف کاذب اهواز مورد بررسی قرار میدهد و شمارا در انتخاب بهترین کف کاذب راهنمایی میکند.

آنچه مورد بررسی قرار میگیرند عبارتنداز:

  • میزان و موارد مصرف کف کاذب در خوزستان
  • تاثیر آب و هوای خوزستان بر کف کاذب
  • معرفی کف کاذب با قابلیت های فراوان
  • نمایندگی کف کاذب در خوزستان
  • زلزله و کف کاذب مناسب
  • دریافت مشاوره تخصصی

 

اهواز مرکز استان خوزستان و یکی از وسیع ترین شهرهای ایران است.

این شهر در بخش جلگه‌ای خوزستان واقع شده است.

وجود شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ،

شرکت ملی حفاری ایران ،

شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون

میدان نفتی اهواز و بسیاری از کارخانه های مادر کشور در کنار سایر ارگان های دولتی و خصوصی ،این شهر را به یکی از مصرف کنندگان بزرگ کف کاذب در ایران تبدیل کرده است.

زیرا تجهیز و استاندارد سازی مراکز داده این سازمان ها امری ضروری میباشد.

 

آب و هوای خوزستان و کف کاذب اهواز

استان خوزستان را از نظر پستی و بلندی می‌توان به دو منطقه کوهستانی و جلگه‌ای تقسیم کرد.

از نظر آب و هوا دارای دو نوع آب و هوای نیمه بیابانی و در بعضی نواحی آب و هوای استپ گرم میباشد.در مناطق کوهستانی این استان تابستان های معتدل تر از سایر نقاط استان و زمستان ها سردتر میباشد. مناطق پست و جلگه ای زمستان های کوتاه و معتدل و تابستان های گرم و طولانی دارد.در کل میتوان گفت خوزستان روزهای یخبندان بسیار کمی را تجربه میکند.

میزان رطوبت در خوزستان بسیار زیاد است و تحت تاثیر بادهای شرجی قرار دارد .بنابر آنچه گفته شد میتوان نتیجه گرفت برای انتخاب کف کاذب اهواز باید گرمای بسیار زیاد هوا و رطوبت بالا را حتما در نظر گرفت.زیرا این میزان گرما باعث جمع شدن روکش رویی کف کاذب در تابستان میشود و به دلیل اینکه اکثر ماه های سال هوای این منطقه گرم میباشد پس انتخاب کف کاذب نامناسب سبب اتلاف هزینه میشود و نیاز به تعویض کف کاذب را افزایش میدهد.

کف کاذبی که ما به شما معرفی میکنیم با تکنولوژی پیشرفته تمام شرایط یک کف کاذب ایده آل از نظر ظاهر زیبا ،کارایی ،عمر طولانی ، سازگاری بالا ، قیمت مناسب و تولید بر اساس ابعاد و اندازه های محل مورد نظر را دارا میباشد

برای دریافت مشاوره تخصصی و سفارش محصول با ما تماس بگیرید.

بررسی نقاط قوت و نقاط ضعف انواع کف کاذب

زلزله و کف کاذب اهواز

با توجه به اینکه کشور ایران برروی گسل قرار دارد و تقریبا تمام نقاط ایران احتمال وقوع زمین لرزه وجود دارد استان خوزستان و شهر اهواز نیز از این قائده مستثنی نیستند اما خوشبختانه گسلی که در این ناحیه وجود دارد خطر آفرین نیست و جز در بعضی نواحی این استان زلزله رخ نداده است.با این حال برای انتخاب کف کاذب در این منطقه با توجه به وجود شرکت ها و ادارات ملی توصیه میشود حتما کف کاذب با سازه ضد زلزله و مقاوم در برابر رطوبت استفاده شود

چنانچه در این رابطه نیاز به راهنمایی بیشتر و مشاوره داشتید میتوانید با مشاوران توانمند ما تماس بگیرید و به صورت رایگان از این امکان استفاده کنید .

 

نمایندگی کف کاذب در اهواز

با نظر به اینکه شرکت نوآوران تولید کننده و ارائه دهنده انواع کف کاذب با سابقه طولانی در زمینه تولید، فروش ،نصب کف کاذب و اجرای استاندارد سازی اتاق سرور پروژه های بسیاری را در استان خوزستان و شهر اهواز به انجام رسانیده است هم اکنون قصد دارد به صورت مستقیم اقدام به ارائه انواع کف کاذب در این استان بپردازد و نمایندگی محصولات خود را به افراد علاقمند واگذار نماید.

این امر راحتی در خرید و استفاده از نیروی بومی استان را به همراه دارد.

برای اطلاع از شرایط اخذ نمایندگی کف کاذب در اهواز با ما تماس بگیرید همچنین میتوانیدبا تکمیل فرم زیر اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

فروش کف کاذب در اهواز:

جهت دریافت هرگونه مشاوره فنی و تخصصی در زمینه انواع کف کاذب و استاندارد سازی اتاق سرور و مراکز داده و سفارش محصولات نوآوران با ما تماس بگیرید.

 

فاصله اهواز تا انبارهای کف کاذب نوآوران در تهران و اصفهان

فاصله بین اهواز تا انبار مرکزی نوآوران در اصفهان : 517 کیلومتر

فاصله زمانی : 7 ساعت و 31 دقیقه

فاصله بین اهواز تا انبار نوآوران در تهران : 821 کیلومتر

فاصله زمانی : 9 ساعت و 43 دقیقه