کف کاذب آلومینیومی

کف کاذب آلومینیوم یکی از پرکاربردترین مدل های کف کاذب در کشور است. علت استفاده فراگیر از این محصول عمدتا نا آشنایی طراح محل مورد نظر در مورد سایر کف های کاذب میباشد. البته این بدین معنا نیست که این مدل از کف کاذب دارای معایب خاصی می باشد، بلکه هر یک از مدل های کف کاذب در شرایط و مکان مناسب خود بهترین انتخاب خواهند بود.

مشخصات کف کاذب آلومینیومی

کف کاذب آلومینیومی با استفاده از آلیاژ آلومینیوم به روش ریخته گری دایکست تولید میگردد. در روش ریخته گری دایکست بدلیل افزایش تراکم مقاومت بسیار بالایی در برابر فشار ایجاد میگردد . فشارهای نقطه ایی و گسترده ی وارد شده بروی کف کاذب اهمیت این موضوع را دوصد چندان می نماید. لذا مصرف کنندگان را بر آن داشته تا به میزان تحمل فشار توجه بسزایی داشته باشند.

[fusion_video video=”http://www.ccico.ir/wp-content/uploads/2020/04/False_faced-aluminium.mp4″ video_webm=”” width=”” controls=”” preload=”” loop=”yes” autoplay=”yes” mute=”yes” preview_image=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” css_id=”” overlay_color=”” border_radius_top_left=”” border_radius_top_right=”” border_radius_bottom_right=”” border_radius_bottom_left=”” box_shadow=”no” box_shadow_vertical=”” box_shadow_horizontal=”” box_shadow_blur=”0″ box_shadow_spread=”0″ box_shadow_color=”” alignment=”” margin_top=”” margin_bottom=”” /]

اجزای کف کاذب آلومینیومی

کلاهک:

قطعه ای از جنس آلومینیوم می باشد که به روش دایکست ریخته گری شده و بوسیله ی رزوه های داخلی روی میله رابط بسته میشود. با توجه به طول رزوه ی کلاهک و میله رابط امکان رگلاژ ارتفاع کف کاذب از ۳ الی ۷ سانتی متر فراهم میگردد.

مهره قفل کننده:

این مهره نیز از جنس آلومینیوم بوده و به روش دایکست ریخته گری شده است. وظیفه این مهره ثابت کردن کلاهک و جلوگیری از باز یا بسته شدن و نهایتا عدم کم و زیاد شدن ارتفاع تنظیم شده میباشد.

میله ی رابط:

ایجاد ارتفاع از کف اصلی و ارتباط مابین کلاهک-کفشک و مهره ی قفل کننده را برقرار می نماید. این میله از جنس فولاد در نظر گرفته میشود. همچنین با توجه به منطقه ی جغرافیایی و میزان رطوبت و فشار وارده بر کف کاذب، سایز و آبکاری میله رابط انتخاب میگردد.

کفشک:

از جنس آلومینیوم میباشد و به روش دایکست تولید می شود. کفشک بوسیله رولپلاک یا رولبوت به زمین متصل میگردد و مقاومت و ایستایی سیستم کف کاذب را تکمیل مینماید.

واشرضربه گیر:

از جنس پلاستیک میباشد و جهت جلوگیری از بوجود آمدن صدا و ناپایداری پنل بر روی پایه مورد استفاده قرار میگردد.

استرینگر یا خط کش:

جهت حفظ فاصله ی مابین پایه ها از استرینگر استفاده می گردد.

پنل:

پنل کف کاذب آلومینیومی وزنی بالغ بر ۷ کیلو گرم را دارا می باشد و با پوشش های مختلف بنابر سفارش مشتری و محل بکارگیری کف کاذب ارائه می گردد.

نمای داخلی کف کاذب آلومینیومی
کف کاذب آلومینیومی روکش HPL
کف کاذب آلومینیومی

انواع کف کاذب آلومینیومی

  • کف-کادب آلومینیوم با روکش پی وی سی آنتی استاتیک
  • کف-کاذب آلومینیوم با روکش اچ پی ال
  • کف-کاذب آلومینیوم با روکش موکت
  • کف-کاذب آلومینیوم با روکش پی وی سی
پر مصرفترین طرح های روکش کف کاذب فولادی

کف کاذب آلومینیومی مناسب چه مکان هایی است؟

این نوع از کف کاذب مناسب مکان های دارای رطوبت بوده و همچنین به علت وزن ساختمان نیاز به سبکی کف کاذب احساس می شود مورد استفاده قرار میگیرد.

توانمندی شرکت در اجرای کف کاذب آلومینیوم ، شرکت نوآروان کیان ارتباط پایدار افتخار دارد با تجربه ایی طولانی مدت تمامی مراحل طراحی و تولید کف کاذب آلومینیومی را در کشور انجام دهد و محصولی مطابق با کیفیت جهانی به شما مشتریان محترم ارئه نماید. جهت طراحی و اجرای کف کاذب آلومینیوم ، نیاز به مشاوره دارید؟ با لبخند پاسخگوی شما خواهیم بود… .