دیوار کاذب کناف

دیوار کاذب کناف، به ديوارهاي غیر باربری اطلاق  می شود كه از يکسري قاب‌های فلزي ساخته می شوند که روی این قالب ها صفحات گچي نصب می‌شوند. درز بین اين صفحات با استفاده از بتونه و نوارهای مخصوص گرفته شده و در نتیجه در پايان سطحي يكپارچه و بدون درز وجود خواهید داشت كه این سطح قابلیت رنگ آمیزی و یا اجرای هر نوع پوششی را خواهد داشت . به طور کلی ديوار كاذب در جداسازی و تقسيم قسمت های داخلي ساختمان استفاده و به کار گیری می شود.

قیمت دیوار کاذب کناف

جهت دریافت قیمت دیوار کاذب کناف می توانید با همکاران ما با شماره 09900190083 در ارتباط باشید. همکاران ما علاوه بر پاسخ به استعلام قیمت دیوار کاذب و سقف کاذب ضد حریق  آماده ارائه مشاوره فنی وتخصصی در این حوزه  می باشند.

دیوار کاذب آماده

دیوار کاذب آماده کناف، یک راه حل سریع و آسان برای ایجاد فضایی جدید در خانه یا محل کار شما است. این دیوارها از پیش ساخته شده و آماده نصب هستند، بنابراین می توانید آنها را در عرض چند ساعت نصب کنید. دیوارهای کاذب آماده کناف در انواع مختلف و اندازه ها موجود هستند، بنابراین می توانید آنها را متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید. در تصویر بالا، یک نمونه از دیوار کاذب آماده کناف را مشاهده می کنید. این دیوار از دو لایه گچبرگ کناف تشکیل شده است که با استفاده از پیچ های مخصوص به یک قاب فولادی متصل شده اند. این دیوار عایق صوتی و حرارتی خوبی است و می تواند برای ایجاد فضایی خصوصی یا جداسازی دو فضای مختلف استفاده شود. دیوار کاذب آماده کناف مزایای زیادی دارد. این دیوارها سبک هستند و نصب آنها آسان است. همچنین، این دیوارها عایق صوتی و حرارتی خوبی هستند و می توانند برای ایجاد فضایی خصوصی یا جداسازی دو فضای مختلف استفاده شوند.

اگر به دنبال یک راه حل سریع و آسان برای ایجاد فضایی جدید در خانه یا محل کار خود هستید، دیوار کاذب آماده کناف یک گزینه عالی است.

ویژگی های دیوار کاذب

اجزای تشکیل دهنده دیوار کاذب

دیوار کاذب ضد حریق

 • ديوار کاذب سبک بوده و در برابر زلزله ايمني بالايي دارد.
 • دیواركاذب در برابر حرارت ، سروصدا و رطوبت عايق می‌باشد.
 • دیوار کاذب در مقابل شکل‌گیری اجسام قوس‌دار در معماري انعطاف‌پذیری دارد.
 • نصب دیوار کاذب به سهولت و سرعت انجام می‌شود.
 • ديوار كاذب قابليت تعمير و جايگزيني هم دارد.

مراحل اجرای دیوار کاذب

 1.  مشخص کردن محل نصب رانر کف با ریسمان رنگی
 2. برش بال های رانر با قیچی
 3.  پس از برش بال ها، رانر خم و راست شده تا از محل جان برش بخورد
 4.  اجرای نوار عایق ( با دو ردیف خمیر سیلیکون ) بر پشت جان رانر کف و سقف
 5.  نصب رانر کف ( سوراخ کردن رانر و کف )
 6.  اتصال رانر به کف با رول بلاک
 7.  انتقال تصویر رانر کف به سقف ( با استفاده از استاد و تراز )
 8.  مشخص کردن محل نصب رانر سقف با ریسمان رنگی
 9.  نصب رانر سقف ( سوراخ کردن رانر و سقف )
 10.  اتصال رانر به سقف با رول پلاک
 11.  برش استاد با قیچی
 12.  اجرای دو ردیف خمیر سیلیکون (با نوار عایق) بر پشت جان استادهای جانبی
 13. نصب استاد بر روی ساختار جانبی ( سوراخ کردن استاد و دیوار )
 14. اتصال استاد به دیوار بنایی با رول پلاک
 15. اجرای استادها ( به صورت شاقولی )
 16.  زیر سازی نهایی

نصب دیوار کاذب کناف

حمل پنل به سادگی با گیره مخصوص و توسط دو نفر انجام می شود. پنل ها به وسیله چک مخصوص به نحوی بر روی زیر سازی قرار می گیرند که یک سانتیمتر با کف فاصله داشته باشد.

برای نصب پنل ها از پیچ مخصوص و دستگاه پیچ زن استفاده می شود.نحوه کار با  پیچ زن ( به صورت عمود بر پنل ).اجرای پنل ها در یک طرف دیوار، پنل ها باید در جهتی نصب شود که لبه آزاد آن به سمت دهانه باز استاد قرار گیرد. اجرای سازه پشت بند در محل درز افقی،درزهای افقی به صورت حصیرچین نسبت به یکدیگر قرار می گیرند (به محل سازه های پشت بند توجه شود ). استفاده از پشم معدنی جهت عایق سازی( توجه شود که تاسیسات در مرحله قبل اجرا شده است ). اجرای پنل ها در طرف دیگر دیوار ( پنل ها نسبت به سمت اول به صورت حصیرچین اجرا می شوند ).دیوار  ( خروجی های تاسیساتی به وسیله گردگیر یا اره چاقویی و سوهان ایجاد می شوند )

اجرای دیوار کاذب

دیوار کاذب کناف بروش W111

در واقع W111 ساختار پایه دیوار های کاذب می باشد. ساختار این دیوار شامل یک ردیف سازه یک لایه پنل در هر طرف می باشد. استفاده از حداقل مصالح ممکن جهت اجرای دیوار، سطح اشغال بسیار کم و سادگی اجرا از ویژگی های این نوع دیوار می باشند. دیوار W111 برای تقسیمات داخلی واحد های مسکونی ، اداری و یا هر کاربردی که اجرای یک دیوار با سرعت اجرایی بالا و حداقل مصالح و هزینه مطرح باشد، استفاده می گردد.

اجرای دیوار کاذب

دیوار کاذب کناف بروش W112

W112 یک دیوار کاذب با قابلیت‌های فنی فراوان است. ساختار این دیوار شامل یک ردیف سازه و دو لایه پنل در هر طرف می‌باشد. این نوع دیوار علیرغم وزن و سطح اشغال بسیار کم، دارای مشخصات عملکردی بسیار خوبی بوده که بارزترین آن‌ها مقاومت مکانیکی بالای آن است. دیوار W112 در محل‌هایی که ارتفاع بلند دیوار مد نظر باشد و یا در محل‌هایی که در معرض ضربه و یا تحت بارگذاری سنگ، کاشی، کابینت و سایر بارهای طره‌ای هستند، بکار می‌رود. دیوارهای لابی، راهرو، راه پله، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و مدارس از جمله محل‌هایی هستند که این ساختار در آن‌ها به کار می‌رود. علاوه بر مقاومت مکانیکی بالا، این ساختار دارای عایق صوتی بالا و عملکرد مناسب در برابر حریق نیز می‌باشد.

اجرای دیوار کاذب

دیوار کاذب کناف بروش W115

دیوار کاذب w115 در مواردی استفاده می شود که عایق صوتی قابل توجهی مورد نظر باشد. ساختار دیوار شامل دو ردیف سازه دو لایه پنل در هر طرف می باشد.

اجرای دیوار کاذب

دیوار کاذب کناف بروش W116

دیوار کاذب w116 ،در محل هایی نظیر سرویس های بهداشتی که حجم و تراکم تاسیسات زیاد است، مورد استفاده قرار می گیرد. ساختار این دیوار شامل دو ردیف سازه و دو لایه پنل در هر طرف می باشد. این دو سازه با فاصله از یکدیگر اجرا می گردد. سپس با استفاده از برش های پنل به یکدیگر متصل می شوند. اجرای دو ردیف سازه، امکان عبور تاسیسات مکانیکی را بدون تداخل با زیر سازی فلزی امکان پذیر می سازد. علاوه بر سلول های تر، این دیوار در محل قاب های بادبند دار نیز به کار می رود( در این حالت، بادبند ها در فاصله بین دو ردیف سازه قرار می گیرند. نوع دیوار کاذب با توجه به دیوار اصلی و نیاز مشتری تعیین می گردد. از این رو انجام کارشناسی اولیه مکان اجرای دیوار ضروری به نظر می رسد. شما می توانید با شرکت نوآوران کیان ارتباط پایدار با شماره 09900190083 تماس بگیرید تا کارشناسان ما با بررسی خواسته شما بهترین پیشنهاد را ارائه دهند. با لبخند پاسخگوی شما هستیم.